You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / U-LEAD доставить в українські громади велику кількість гуманітарної допомоги

U-LEAD доставить в українські громади велику кількість гуманітарної допомоги

Програма «U-LEAD з Європою», яка в мирний час підтримувала українські громади на шляху децентралізації, тепер доставить їм велику кількість екстреної гуманітарної допомоги.

Зокрема, у програмі зазначають, що планують доставити пакет екстрених товарів у всі громади України, щоб допомогти їм відбудуватися та полегшити страждання своїх жителів.

«Складові цього пакету нині шукають і закуповують по всьому ЄС. Найближчими днями вони будуть доставлені до логістичного центру біля польсько-українського кордону. Звідти допомогу поширять по всіх областях України», – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що Європейський Союз як основний донор «U-LEAD з Європою» твердо підтримує зусилля щодо допомоги українським громадам у часи війни.

Представництво Євросоюзу в Україні приєдналося до керівництва U-LEAD в оцінці логістичного центру, який використовуватиметься для подальшої доставки екстреної допомоги з ЄС в Україну.

«ЄС протягом багатьох років був найближчим партнером українських громад і залишиться ним у ці найскладніші часи. Через U-LEAD з Європою ми зараз зосереджуємось на забезпеченні комплексної термінової допомоги у формі найважливіших товарів і матеріалів, які потрібні громадам, щоби продовжувати надавати основні публічні послуги у воєнний час», – зазначив заступник голови Представництва ЄС в Україні Ремі Дюфло.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

У пошуках пального. Що відбувається на заправках?

Сьогодні українські водії проходять справжній квест, щоб заправити авто пальним. Більшість заправок зачинені, а ті, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *