You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Щиросердечно вітаю усіх краян, хліборобів, своїх земляків, кожну родину громади з величними святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

Щиросердечно вітаю усіх краян, хліборобів, своїх земляків, кожну родину громади з величними святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

Ось і завершується 2021 рік і ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. 

Традиційно на порозі нового року ми осягаємо рік прожитий.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що рік був прожитий не дарма – швидкий, по-сучасному мобільний, результативний, насичений важливими для країни, громади і кожного з нас подіями, напруженою працею та гарними справами – він нікого не залишив байдужим. Рік подарував нам зустрічі та відкриття, перемоги, новий професійний та життєвий досвід. Незважаючи на певні складнощі, в нашій Костянтинівській громаді зроблено чимало, щоб мешканцям жилося зручніше і затишніше. І я завдячую всім за гарні справи! 

Щиро вірю, що 2022-ий рік стане значущим для кожного з нас. Ми варті щасливого майбутнього, тому докладаймо зусиль, аби здійснити його для себе та своїх дітей. 

Найперше моє побажання – спокою і процвітання для нашої країни, для кожної родини, для кожної оселі! Зичу всім міцного здоров’я, безмежного особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків.

Олексій КІЛЬДЕРОВ, голова Костянтинівської сільської ради

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Чого чекати українцям у 2022-му

Новий рік завжди несе з собою зміни, які стосуються кожного з нас. Першого числа в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *