You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / Шкільна їжа має бути безпечною – це обговорювали в Костянтинівській громаді

Шкільна їжа має бути безпечною – це обговорювали в Костянтинівській громаді

В Україні триває реформа шкільного харчування. Одна з її складових – впровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР). За складною назвою – прості й зрозумілі правила, дотримання яких є запорукою того, що діти споживатимуть безпечну їжу. Про це йшлося на нараді керівників та працівників харчоблоків закладів освіти Костянтинівської сільської ради

Така нарада була проведена за ініціативи Горностаївського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. Тема обговорення – «Організація харчування дітей. Впровадження системи конт-ролю НАССР у дитячих закладах освіти Костянтинівської ТГ».
На нараді звернули увагу, що у період впровадження нових норм та порядку харчування для дітей у закладах освіти сьогодні в громаді особливо гостро постають питання:


– як організувати в сучасних реаліях сільської місцевості здорове та безпечне харчування, яке повинно відповідати і державним вимогам, і потребам самих дітей та їх батьків?
– як розробити, впровадити та моніторити систему контролю НАССР на практиці?
– як змотивувати дітей та їх батьків до вживання здорової їжі, яка є запорукою здорової нації?
Етапи впровадження Програм – передумов та системи НАССП – презентував в. о. начальника Горностаївського управління ГУ ДПСС в Херсонській області І. І. Місюра. Він наголосив на необхідності бути вимогливими як до працівників харчоблоків, так і до постачальників продуктів, надав рекомендований перелік та структуру відповідної документації.


Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Горностаївського управління ГУ ДПСС в Херсонській області Л. Б. Шарко, зосередила увагу на особливостях складання чотиритижневого весняного меню, дотриманні санітарного законодавства, закликала всіх працівників закладу освіти долучитися до роз’яснювальної роботи серед батьків та громадськості щодо здорового харчування дітей.
Три години змістовного та відкритого діалогу промайнули непомітно – у діалозі шукали істину, як зробити, щоб харчування дітей було корисним та смачним.
За результатами обговорення зробили висновок: є на чим працювати усім нашим «агентам змін» – керівникам та працівникам харчоблоків, які роблять перші кроки в організації нового підходу до харчування здобувачів освіти.
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Костянтинівської селищної ради

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *