You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Шановній родині Горностаївської громади та всім краянам надсилаю щиросердні вітання з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановній родині Горностаївської громади та всім краянам надсилаю щиросердні вітання з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаю кожній родині щедрості, Божого благословення у різдвяний час та кожного прийдешнього дня в майбутньому!

Минає 2021 рік. Він був сповнений різнопланових подій, викликів і випробувань. Та попри всі труднощі, були свої здобутки та радощі. Усі ми гідно прожили кожну його мить, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги. У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас, від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці. 

Висловлюю подяку за співпрацю і взаєморозуміння, за благодійність власникам земельних паїв, підприємцям та аграріям, і всім небайдужим громадянам нашої горностаївської родини! 

Особлива вдячність захисникам – українським воїнам, які бережуть наш спокій, забезпечують мирні трудові будні. Щирі слова поваги і подяки заслуговують медпрацівники за самовіддану і жертовну працю у боротьбі з COVID-19. 

Нехай 2022 рік буде для нас щедрим на добрі справи та здобутки, принесе нам усім мир, спокій, впевненість у майбутньому, радує нас високими врожаями. Нехай у кожній родині панують мир та злагода.

Дмитро ЛЯХНО, голова Горностаївської селищної ради

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Чого чекати українцям у 2022-му

Новий рік завжди несе з собою зміни, які стосуються кожного з нас. Першого числа в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *