You cannot copy content of this page
На головну / ІСТОРІЯ / Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять…

Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять…

26 квітня в Горностаївській та Костянтинівській громадах традиційно вшанували ліквідаторів та постраждалих від чорнобильського лиха, відбулися години спілкування та перегляд онлайн-досліджень про аварію на Чорнобильській атомній станції.

Горностаївка. У залі засідань селищної ради відбулися заходи до 35-х роковин вибуху на ЧАЕС. До ліквідаторів та постраждалих від мирного атома зі словами вдячності й побажаннями міцного здоров’я і довголіття звернулися селищний голова Дмитро Ляхно, заступник голови райдержадміністрації Олександр Сушко та ліквідатор наслідків аварії Михайло Багнюк. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв-ліквідаторів аварії. Аматори сцени та учні підготували тематичний концерт-реквієм.
До сумних рокових аварії Горностаївська селищна рада вручила 45 подарункових наборів мешканцям громади, постраждалим внаслідок чорнобильської катастрофи та ліквідаторам – на це передбачили 15 тис. грн.

Маринський старостинський округ надає продуктовий набір дитині-чорнобильцю Вікторії Костенко (с.Вільне), який було придбано за кошти місцевого бюджету Горностаївської селищної ради

Актив учнівського самоврядування Горностаївського ліцею № 1 в рамках проєкту “DOCCU – формування громадянських компетентностей учнів загальноосвітніх шкіл Херсонщини” провів пошуково-дослідницьку роботу “Чорнобиль: герої нашого часу”. Зокрема зняли відео-ролик про земляків-ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС: Анатолія Суворова, Володимира Булаву, Івана Мараховця, Мойсея Шнайдера, Миколу Тарана, Олега Сушка, Сергія Кузьміна, Михайла Багнюка.

Каїри. Серію сюжетів про жахливі наслідки аварії, що сталася 1986 року на Чорнобильській АЕС, підготувала Людмила Самсоненко. Також вона подала спогади потерпілих, які нині мешкають у Каїрах: ліквідатора Олега Лобка та вдови ліквідатора Володимира Кряжка – Зінаїди (на фото).


У Каїрському ліцеї № 2 відбулися віртуальна екскурсія Національним музеєм “Чорнобиль” та година пам’яті у другому класі “Дзвони Чорнобиля” (керівник А. В. Осоченко). А учні 3 та 4 класів переглянули фільм “Казка про Чорнобиль”(керівник К. А. Косякова).

Козачі-Лагері. Другокласники Козаче-Лагерської філії ліцею № 1 привітали ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС Миколу Коблюка (керівник А. А. Жужа, О. А. Чуча), учні 4 класу взяли участь у годині спілкування “Горить Чорнобиль, крізь роки горить” (керівник М. А. Шевчук). Відбулися бібліотечний урок “Біль Чорнобиля не згасає” (бібліотекар Т. В. Чміль) та онлайн-урок “Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять…” (керівник Т. І. Шворак).

Дубівка. Члени учнівського самоврядування Дубівської філії опорного закладу освіти привітали ліквідатора Чорнобильської аварії Василя Пухова, звернулися до нього зі словами подяки і вдячності, побажали міцного здоров’я і довгого віку.
Здобувачі освіти початкових класів виготовили постер “Чорнобиль – 35 років. До і після”. А ще переглянули “Казку про Чорнобиль”. Середні класи переглянули дистанційно web-сталкер “Чи є життя після апокаліпсису?”.

Заходи до роковин Чорнобильської катастрофи відбулися в усіх закладах освіти та бібліотечних установах.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пролежала в землі 78 років

Цієї середи під час обходу Вербової балки майстер лісу Горностаївського лісництва В. Цвік помітив незвичний …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *