You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / «Христос рождається! Славімо Його!»

«Христос рождається! Славімо Його!»

Дорогі браття і сестри! Сердечно вітаю усіх вас із Різдвом Господа і Спаса нашого Іісуса Христа.

Свято Різдва — це прихід Бога до людей, щоб ми могли наблизитись до Бога, або, краще сказати повернутись до Бога. З Христом ми народжуємося, із Ним ми є розіп’яті, із Ним поховані і ми з Ним воскресаємо!

Свято Різдва Христового, збирає на молитву, перш за все, родину. Ця молитва прославляє Бога, який втілився заради нашого спасіння, ця молитва — за благополуччя і торжество любові у сімейному колі, і особливо ця молитва за те, щоби діти росли з вірою в серці.
Щоб зрозуміти велич втілення Бога, потрібно відгукнутися на церковний дзвін і прийти до храму Божого, із вдячністю зустріти цей світлий день.

Вітаючи всіх із Різдвом, бажаю усім нам, щоб Господь, торкаючись сердець, дав силу, надію і натхнення жити не за принципом «як вийшло», а вклав у наші серця святі наміри, які б змінили на краще, додавши радості, впевненості та здійснення надій, які плекаємо у своєму серці. Ми дякуємо Богу за рік, що минув — він для нас усіх був нелегкий. Тому просимо в майбутньому році нашого Господа, Який завжди був, є та буде з нами, щоби беріг усіх нас, наші родини та нашу Батьківщину Україну.
Благочинний Горностаївського округу, протоієрей Василій ТВАРДОВСЬКИЙ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *