You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Філія АТ «ДПЗКУ» «Братолюбівський елеватор» готова прийняти зерно нового урожаю

Філія АТ «ДПЗКУ» «Братолюбівський елеватор» готова прийняти зерно нового урожаю

У Горностаївському районі знаходиться одне з найпотужніших заготівельних підприємств південного регіону – філія АТ «ДПЗКУ» «Братолюбівський елеватор» з виробничою потужністю 163,5 тис. тонн для накопичення понад 10 видів зернових та олійних культур. Технічне оснащення філії дозволяє приймати автотранспортом і залізницею 5 880 тонн та відвантажувати 2 480 тонн збіжжя на добу. Працюючи на зерновому ринку та розуміючи сучасні підвищені потреби до якості зерна, а також необхідність оперативного проведення аналізів, у філії створена сертифікована виробничо-технологічна лабораторія, оснащення якої дозволяє виконувати аналіз широкого спектру якісних показників усіх культур. Для прискорення приймання зерна працює пробовідбірник, точки приймання зерна оснащені автомобілерозвантажувачами вантажопідйомністю 55 тонн кожен. Для сушіння зерна та насіння олійних культур використовуються стаціонарні зерносушарки, які працюють на скрапленому газі та дизпаливі.
Високопрофесійна команда фахівців спроможна вирішити будь-яке виробниче питання, запропонувати оптимальний варіант для досягнення найкращих результатів. Наша робота організована таким чином, щоб наші партнери витрачаючи мінімум часу і коштів, отримали максимальну якість послуг.


Філія АТ «ДПЗКУ» «Братолюбівський елеватор» бажає аграріям щедрих урожаїв, гарної погоди та вдалого робочого року. Запрошуємо до співпраці усіх товаровиробників та зернотрейдерів.
Для заключення договорів і отримання інформації щодо вартості послуг, звертатися за телефонами:
0503967329 – директор,
0503965118 – юрисконсульт.
З повагою адміністрація філії АТ «ДПЗКУ» «Братолюбівський елеватор»

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

На черговій сесії селищної ради депутати ухвалили необхідні для розвитку громади рішення

Того тижня відбулася ІХ сесія селищної ради ІХ скликання під головуванням голови Горностаївської територіальної громади …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *