You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Футбольне свято у Каїрах

Футбольне свято у Каїрах

Минулої неділі, 5 вересня, дітей і дорослих мешканців села Каїр зібрала спортивна подія – на стадіоні «Юність» відбулося свято футболу

Це свято – знайомство тренерів і юних футболістів, своєрідне тренування та підготовка до подальших занять. Адже в селі Каїрах за ініціативи директора ПП «Еммануїл Фарм» Василя Зика відкрито секцію з футболу для дітей. Підтримали починання і в старостаті. А розвиватимуть здібності хлопців та дівчат професійні тренери футбольного клубу «Атлант», які тренують дітей із Каховки, Таврійська, Любимівки. Тепер до атлантівської спільноти доєдналися юні гравці з села Каїр.


Насампочатку свята глядачів ознайомили з тренерським складом футбольного клубу «Атлант» та досягненнями їхніх команд. Головний тренер, засновник клубу Юрій Окул, директор ПП «Еммануїл Фарм» Василь Зик, староста Каїрського округу Олександр Малафай наголошували, що секція з футболу гарна нагода залучити до занять спортом школярів, адже це пропагування здорового способу життя та забезпечення корисного дозвілля.


Також В. І. Зик до початку тренувань надав спортивний інвентар, м’ячі, сітки та інше необхідне обладнання для занять футболом каїрських дітей. Зазначимо, меценат багато уваги приділяє розвиткові футболу в рідному селі й давно мріяв, щоб каїрська дітвора мала можливість професійно займатися цим видом спорту. Бо ж Василь Іванович і сам «хворіє футболом»: палкий шанувальник цієї командної гри, запеклий вболівальник, частенько виходив на поле у якості гравця ще зі шкільних років. А любов до футболу перейняв ще від свого батька – гравця колгоспної футбольної команди.

https://www.facebook.com/100017141533354/videos/pcb.3256352394687217/1003896667040934
Як поділилися присутні, футбольне свято розпочалося дуже жваво. Прийшло дуже багато юнаків, які прагнуть навчитися грати у футбол, а можливо і стати майбутніми чемпіонами. Тож перше показове тренування юних футболістів тренерами футбольного клубу «Атлант» було активним та продуктивним. З’ясувалося, що в Каїрах є дуже багато охочих займатися футболом. Виявили бажання відвідувати тренування сорок школярів, і не лише хлопців, а й дівчат. Буде створено три команди різного віку. До того ж, для каїрських дітей заняття будуть безкоштовно – всі витрати взяло на себе ПП «Еммануїл Фарм». Батьки написали заяви на зарахування до секції дітей. Відтепер тренування відбуватимуться тричі на тиждень: щовівторка і щочетверга о 14.30, щосуботи о 10.00. Здобуватимуть футбольну науку учні в теплу пору року на стадіоні «Юність», а в осінньо-зимовий період – у спортзалі Каїрського ліцею № 2.


Організатори звертаються до батьків заохочувати дітей до занять спортом і спонукати до подальших тренувань. Адже розвиток дитини здебільшого залежить від участі батьків у їхньому вихованні. А тренери докладуть максимум зусиль, аби заняття у футбольному клубі були сповнені звершень та досягнень, цікавих подій та корисних знань. І можливо в Каїрах загориться нова футбольна зірка, майбутній «Король футболу» як легендарний Пеле.
Оксана САВЧЕНКО

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Перша в Україні ділянка люфи на Херсонщині відразу стала «рекордсменкою»

До Національного реєстру рекордів внесли першу в Україні спеціалізовану ділянку з вирощування люфи — «рослинної …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *