You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / У Херсоні активізувалися «податкові» шахраї

У Херсоні активізувалися «податкові» шахраї

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі попереджає платників податків про активізацію шахраїв у м. Херсоні.

Представник одного з підприємств міста, яке стало об’єктом їх уваги, розповідає, що спочатку шахрайка намагалася по телефону уточнити інформацію з розташування офісу підприємства, отримати інформацію про його види діяльності, господарські зв’язки та інше, при цьому представившись представником міськвиконкому. Представник підприємства відмовився надати інформацію, з огляду на те, що вона, повинна вже бути у міськвиконкомі. Того ж дня керівнику підприємства надійшов телефонний дзвінок з номера  +380-66-705-96-15. 

Людина, що дзвонила, представилась як заступник начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Худар Станіслав Миколайович, дбайливо поцікавилась справами на підприємстві, повідомивши при цьому, що наразі у місто приїхала група київських аудиторів і в їх планах перевірка саме цього підприємства. Але цьому можна зарадити, змінивши перелік підприємств для перевірки. На питання, що для цього потрібно, відповіддю було повідомлення на Viber від абонента «Станіслав» – 25 тис. гривень. 

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі закликає платників податків не піддаватись на провокації шахраїв. При отриманні подібних пропозицій звертатись із заявами до підрозділів Національної поліції та нагадує, що на сайті Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/protidiyakoruptsii/ знаходиться форма для подання повідомлення про можливі факти вчинення працівниками органів державної податкової служби корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *