You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / У Костянтинівській громаді до 25-річчя Основного закону країни влаштували свято спорту

У Костянтинівській громаді до 25-річчя Основного закону країни влаштували свято спорту

На території Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти відбулися урочистості з нагоди 25-річчя Конституції України. Вітання мешканцям громади озвучила секретар ради Оксана Замотай.
Подяку сільського голови за активну діяльність та значні досягнення у розвитку фізичної культури і спорту Костянтинівської громади було оголошено сімейному лікарю Анатолію Карпову.

Також Анатолію Федоровичу, як найвідданішому фанату футболу та найстаршому футбольному гравцеві громади, було надане право підняти Державний Прапор України. Пісню присутнім подарували Людмила Філімонова та Олександр Фомічов.

Після урочистостей відбулося справжнє свято спорту – футбольний турнір на кубок сільського голови. Змагалися за кубок команди сіл Костянтинівки, Зірки та Червоної Поляни. Високий рівень гри продемонструвала команда села Зірка (тренер В. Т. Василик), яка й зайняла в підсумку переможне І місце. Другою стала команда с. Червоної Поляни, третьою – команда підлітків с. Костянтинівки, яких хочеться особливо відзначити за майстерність та волю до перемоги. Команди нагороджені медалями, отримали в подарунок футбольні м’ячі, а команда-переможниця ще й головний трофей – кубок. Дякуємо футболістам за чудову гру, тренерам – за якісну підготовку та чекаємо нових зустрічей!
Особлива подяка за допомогу в організації та проведенні свята Ірині Бігун та Михайлу Дідику.
Світлана Новохижня

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Дотримуємось правила: роби добро, де ти живеш

Минає рік звідтоді, коли відбулися останні вибори до місцевих рад. Чинним законодавством відповідно до статті …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *