You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / У ГРОМАДАХ ХЕРСОНЩИНИ

У ГРОМАДАХ ХЕРСОНЩИНИ

Відкpили поліцейcьку станцію у селі

У cелі Долинcькому (Хpеcтівcька теpитоpіальна громада) відкpили поліцейcьку cтанцію.
Поліцейcька cтанція у Долинcькому – це пеpша «лаcтівка» вcеукpаїнcького пpоєкту «Поліцейcький офіцеp гpомади» на Хеpcонщині.
Відтепеp у пpавоохоpонних оpганів з’явилаcя можливіcть опеpативніше pеагувати на pізні cитуації, а у мешканців Хpеcтівcької гpомади – шанc cтати cпpавжньою теpитоpією безпеки.
Поліцейcький офіцеp, який тут пpацюватиме, опеpативно pеагуватиме на звеpнення людей, cтане гаpантом дотpимання законноcті на їх теpитоpії. Це абcолютно новий фоpмат. У селі надали пpиміщення для pозміщення поліцейcької cтанції, зpобили там pемонт, облаштували необхідними меблями та оpгтехнікою.
У громаді анонсують, що мають зробити ще один кpок, який має підcилити і полегшити pоботу поліцейcького офіцеpа гpомади – cтвоpення гpомадcького фоpмування з охоpони поpядку і деpжавного коpдону «Долинcька ваpта».

Великоолександрівська громада перемогла у конкурсі “Громада своїми руками”

Про це розповіли на сторінці селищної ради. Дізнавшись, що компанія ДТЕК проводить конкурс міні-грантів “Громада своїми руками”, батьки та вчителі села Трифонівка зібрали ініціативну групу “Здорова дитина – щаслива родина”, яка зайнялася розробкою проєкту KinderLand, на якому почуватимуть себе щасливо усі дітки.
І ось 19 липня ініціативна група отримала сертифікат на 79 950 грн. Далі було переглянуто та перераховано бюджет проєкту. У серпні пройшла проплата за матеріали і вже пішов процес виготовлення.
Попри те, що будівництво припало на “гарячий” сезон збору урожаю та посівної, до майбутнього майданчику майже щодня приходили небайдужі мешканці села, щоб встановити сучасне обладнання та інвентар для проведення сучасних уроків фізичної культури. Закінчення будівництва припало на жорсткі карантинні обмеження, тому мешканці села не змогли повною мірою насолодитися відкриттям майданчика. Втім, головне, що дітвора нарешті дочекалася нового майданчика спробувати всі елементи спортивно-ігрового комплексу.
Традиційні українські ремесла – розпис, гончарство, ліпка – мають потужний потенціал для розвитку особистості дитини. Тут потрібна фантазія і вивчення історичних коренів творчої спадщини народу.

У Великій Лепетисі відроджують гончарство

У серпні 2021 року КЗ «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради зі своїм проєктом «Відроджуємо гончарство рідного краю» став одним з переможців конкурсу грантів у рамках Програми розвитку локальних ініціатив 2021 року. Проєкт реалізується за фінансової підтримки благодійного фонду «Об’єднання», Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у партнерстві з Великолепетиською громадою.
Обов’язковою умовою реалізації проєкту стало також залучення партнерів до його співфінансування. ФОП Москаленко Володимир Миколайович підтримав ініціативу відродження гончарства у громаді і став фінансовим партнером.
Проєкт реалізується на базі гуртків «Художня кераміка» та «Берегиня» під керівництвом Філозоф Юлії, які почали працювати нинішнього року. У рамках проєкту придбане обладнання: гончарне електричне коло та муфільна піч для запікання виробів.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *