You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / У ГРОМАДАХ ХЕРСОНЩИНИ

У ГРОМАДАХ ХЕРСОНЩИНИ

Для Генічеської ЦРЛ придбали дві кисневі станції

Biдтeпep мeдикaм у лiкapнi Гeнiчecькa нa Xepcoнщинi нe дoвeдeтьcя гapувaти, пepeтягуючи вaжкi мeтaлeвi ємнocтi з киcнeм, життєвo нeoбxiднi для кoвiдниx хворих. Нa п’ять мiльйoнiв гpивeнь з дepжaвнoгo бюджeту для місцевої ЦPЛ пpидбaли двi киcнeвi cтaнцiї виpoбництвa Cлoвeнiї, poзмicтивши їx пopуч iз oкpeмими лiкувaльними кopпуcaми.
Тож дeфiциту життєдaйнoгo eлeмeнту у cтaцioнapi нe будe нaвiть у випaдку чepгoвoї xвилi кopoнaвipуcнoї eпiдeмiї. A дo тoгo лiкapям дoвoдилocя нe coлoдкo: aджe дo Гeнiчecькa вeзуть xвopиx i з тpьox cуciднix гpoмaд, i з KПBB Чoнгap нa aдмiнicтpaтивнiй мeжi з oкупoвaним Kpимoм.
A в куpopтний ceзoн дoдaютьcя щe й вiдпoчивaльники – i нe тiльки з кoвiдoм, a й iз шиpoким cпeктpoм xвopoб i тpaвм. Їм тaкoж бувaє пoтpiбeн киceнь у випaдку пoтpaпляння дo peaнiмaцiї, aлe paнiшe вiн був виключнo «бaлoнним». Ta цe вжe у минулoму.

Переможцю класичного пауерліфтингу – нагорода від громади

На сесії Великолепетиської селищної ради селищний голова Максим Колокот відзначив грамотою та грошовим сертифікатом (на 10 000 грн) мешканця Великої Лепетихи Олександра Пишенкова, майстра-спорту України з класичного пауерліфтингу за вагомі спортивні досягнення та виборену бронзову нагороду на Чемпіонаті світу 2021 року з класичного пауерліфтингу.

Муніципальні гранти у Каховській громаді

У грудні відбувся конкурс молодіжних соціальних проєктів та програм на отримання муніципальних грантів. Цей конкурс Каховська міська рада підтримує та фінансує вже багато років. Цього року було подано чотири проєкти. Враховуючи те, що бюджетне фінансування конкурсу на наступний рік в рамках програми “Молодь” складатиме не більше 25 тис. грн, комісією було прийнято рішення: фінансувати проєкт-переможець у повному обсязі запитуваних коштів, а інші проєкти – у відсотковому співвідношенні. За результатами конкурсу в громаді буде реалізовано чотири молодіжних соціальні проєкти:
І місце – проєкт «ART_TACHANKA» (ІГ «Збережемо нашу історичну спадщину») – проєкт буде профінансовано 100 % (6 375 грн) від запитуваної в органах місцевого самоврядування суми;
ІІ місце – проєкт «Відкривай громаду з «Що? Де? Коли?»» (ГО «Каховська відкрита ліга гумору»). Проєкт буде профінансовано 95 % (7 906 грн).
ІІІ місце – проєкт «ANIMAL-FRIENDLY КАХОВКА» (ініціативна група “ГУК”) – буде профінансовано 90 % (2 867 грн)
ІV місце – проєкт «Квест “Дорога українськими звичаями” як приклад національного виховання української молоді» (ІГ «Каховські джури») – буде профінансовано 85 % (7 497 грн).
Фінансування проєктів, які визнані переможцями в конкурсі молодіжних соціальних проєктів і програм на 2022 рік відбуватиметься вже наступного року за рахунок Програми “Молодь” на 2022-2026 роки у Каховській міській територіальній громаді, відповідно до розпорядження міського голови від 21.12.2021 № 268-р “Про підсумки конкурсу молодіжних соціальних проєктів і програм на отримання.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *