You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / У ГРОМАДАХ ДБАЙЛИВО ДОГЛЯДАЮТЬ БРАТСЬКІ МОГИЛИ

У ГРОМАДАХ ДБАЙЛИВО ДОГЛЯДАЮТЬ БРАТСЬКІ МОГИЛИ

На території Горностаївського району після Другої світової війни чи не в кожному населеному пункті залишилися воїнські братські поховання. Деякі села вже зникли з карти України, у багатьох проживає зовсім мало мешканців – але місця пам’яті не забувають. Обов’язково знаходяться люди, які прибирають братські могили й території біля пам’ятників воїнам-визволителям.

МИКОЛАЇВКА. У невеличкому селі Миколаївці Костянтинівської територіальної громади напередодні Дня Перемоги родина Любові та Вік-тора Сурмай зі своїми дітьми прибрали алею, яка веде до пам’ятника Невідомому солдату. Чималий об’єм роботи довелося зробити: обрізати дерева, виполоти бур’яни та пофарбували пам’ятник.
«Звичайно, коли людина говорить красиві слова – це ще не так багато вартує, як реальні добрі вчинки. Для цього не потрібні великі кошти, необхідна тільки небайдужість кожної окремої людини. Творити добро просто, якщо є добрі серця та бажання. Такі серця мають Віктор і Люба та їхні дітки», – говорять односельці.
«Правда, молодці! Я бачила, як вони дружненько всією сім’єю працювали, честь і хвала таким батькам, що виховують у дітей працелюбність і повагу до пам’яті воїнів, які захищали свою Батьківщину. Любове, Вікторе – низький уклін вам», – прокоментувала Любов Кравчук.

До
Після

НОВА УКРАЇНКА. Було таке село в Горностаївському районі – Нова Українка. Воно зникло ще у 50-ті роки. Але залишилася братська могила – вона нагадує, що село захищали відважні воїни до останнього подиху. Понад 870 воїнів тут поховані. Козачелагерці постійно доглядають за цим братським меморіалом.

 

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Бюджет Горностаївської громади поповнився майже на 20 мільйонів гривень

Упродовж січня – травня 2021 року місцевий бюджет Горностаївської об’єднаної територіальної громади отримав 19,5 млн гривень податків …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *