You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / Участь у проєктах та грантах

Участь у проєктах та грантах

Для залучення додаткових коштів у громаду, з початку поточного року подано документи та прийнято участь у 11 різних конкурсах проєктів та грантах. За результатами – шість відібрані для участі. Про ці проєкти – більш конкретніше

Два навчальні проєкти, з яких один успішно пройдено та отримано сертифікат, другий – знаходиться в стадії реалізації.
Соціальний проєкт «Громада спільних дій» від MLS group з вивчення громадської думки – також наразі в стадії реалізації.
Два проєкти Програми розвитку ООН (ПРООН) в рамках проєкту «Посилення стійкості громад у Херсонській області», реалізовано на загальну суму 296,75 тис.грн – співфінансування за рахунок кош-тів селищного бюджету складає 56,5 тис.грн. За першим проєктом отримано два програмно-апаратних комплекси для телемедецини IDIS2GO та облаштовано робоче місце (ноутбук та принтер) для Горностаївського ЦПМСД. За другим, для відділу ЦНАП отримано «Кейс «Мобільний офіс», що дозволить надавати якісні адміністративні послуги мешканцям у віддалених населених пунктах громади.
Успішно пройдено відбір на реалізацію поданого проєкту зі створення Молодіжного центру у громаді. Реалізує програму міжнародної технічної допомоги «Молодь, як провідник української національної ідентичності» – «Мріємо та діємо» рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX). Загальна вартість проєкту складає 25 тисяч доларів США, співфінансування селищного бюджету становить 15%.
П’ять проєктів, які подавали на конкурси, не пройшли попереднього відбору. Це проєкти, які пов’язані з ремонтом комунальних закладів, придбання контейнерів для роздільного збирання сміття, автомобіля для Горностаївського ЦПМСД. Через відсутність державного фінансування ще не реалізовані інфраструктурні проєкти: «Утеплення (реконструкція) будівлі ліцею №1 Горностаївської селищної ради Херсонської області, за адресою: смт Горностаївка, вул. Покровська, 141»; «Термомодернізація будівлі корпусу (літ.А, АІ) Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області, за адресою: пров.Шкільний, 3, с.Ольгине, Горностаївський район, Херсонська область. Реконструкція»; «Будівництво мультифункціонального спортивного майданчику на стадіоні «Дружба» в смт Горностаївка Херсонської області»; «Модернізація медичного обладнання у КНП «Горностаївська центральна лікарня» Херсонської області» (придбання системи рентгенівської діагностики). Загальна вартість проєктів склала 23,6 млн грн.
На сьогоднішній день завершено ремонт відрізку автодороги від виїзду з селища Горностаївки а.д.О220901 Горностаївка–Славне до перехрестя а.д.Т-08-04 Каховка–Кам’янка Дніпровська (протяжністю 3 км). Проведено ремонт двох доріг у с.Каїри, це дороги: О220904 Горностаївка – Каїри (протяжністю 5,3 км.), О220916 Каїри до а.д. Т-08-04 (протяжністю 2,2 км.). Загалом на ремонт доріг з державного бюджету було виділено близько 13,5 млн грн., та співфінансування з місцевого бюджету склала 1,2 млн грн.

Горностаївська ТГ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *