You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Успішно виступили на фестивалі каїрський та червоноблагодатненський ансамблі

Успішно виступили на фестивалі каїрський та червоноблагодатненський ансамблі

В історико-розважальному комплексі «Зелені хутори Таврії» відбувся п’ятий Всеукраїнський етно-фольк-фестиваль «Перлина степу», який зібрав найкращі колективи з усієї Херсонщини.

У фестивалі взяли участь два вокальних ансамблі Горностаївської територіальної громади – «Народні наспіви» з Каїр та «Родина» з Червоноблагодатного. Обидва колективи гідно представили свою громаду – вибороли дипломи першого ступеня.
Аматори ансамблю «Народні заспіви» повідомили, що отримали 5 дипломів та подарунки. Вони дякують каїрським фермерам, які фінансово підтримали їхню поїздку на фестиваль.
А колектив «Родина» вдячний родині Григорія та Галини Квакуш із Козачих Лагерів, які вже не вперше були спонсорами поїздки червоноблагодатненців на фестиваль.
Обидва колективи захоплено відгукуються про чудову атмосферу, гарні зустрічі, нові знайомства та про художню натхненницю фестивалю Ольгу Миронець.
Фольк-фест «Перлина степу» – це свято української самобутності, на якому гості поринають у прадавні традиції Таврійського краю через витоки народної творчості.


Власна інформація

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Бюджет Горностаївської громади поповнився майже на 20 мільйонів гривень

Упродовж січня – травня 2021 року місцевий бюджет Горностаївської об’єднаної територіальної громади отримав 19,5 млн гривень податків …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *