You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / «УКРПОШТА» НА ЗАМКУ? ПРОБЛЕМИ ОБСЛУГОВУВАННЯ

«УКРПОШТА» НА ЗАМКУ? ПРОБЛЕМИ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Почався рік – і знову почалися проблеми з «Укрпоштою». Для Горностаївки, де майже 7 тисяч населення, поштовики підготували новорічний «сюрприз»: поштове віділення працюватиме лише три дні на тиждень, оператор приїздитиме з іншого села, а обсуговують територію селища 2 листоноші. Із сіл почали надходити повідомлення від передплатників газети «Сільські новини», що вони не отримали першого номера газети. І не лише це…

До депутатів Горностаївської селищної ради продовжують надходити численні звернення від мешканців громад щодо неякісного обслуговування населення через скорочення працівників поштових відділень, запровадження пересувних відділень та незадовільні умови роботи, створені керівництвом АТ «Укрпошта». Знову не обслуговуються мешканці 1 ділянки села Каїри через відсутність листоноші – люди вимушені ходити до поштового відділення за 3 кілометри, щоб отримати пенсію, передплачені газети та поштові відправлення. У селі Червоноблагодатному скоротили місцеву листоношу.
У селищі Горностаївці (населення близько 7 тисяч), завідувачка поштового відділення розрахувалася, відтепер поштове відділення працює через день: на цю посаду взяли завідувачку поштового відділення із села Каїр, яка через день обслуговуватиме два відділення – у Каїрах та Горностаївці. Обслуговують мешканців селища Горностаївки дві листоноші (донедавна тут були завідувачка, оператор та чотири листоноші). Тому дві листоноші, які працюють на 0,7 ставки мінімальної зарплати, вимушені працювати у свої вихідні, щоб доставити пенсії та газети. Враховуючи умови роботи, низьку заробітну плату, фізичне навантаження та матеріальну відповідальність, люди відмовляються працювати. Таким чином, керівництвом АТ «Укрпошти» створені всі умови для закриття стаціонарних відділень через відсутність кадрів.
На початок року знову з’явилося багато нарікань на несвоєчасну доставку періодичних видань та поштових відправлень не лише в перелічених населених пунктах. Так перший номер газети «Сільські новини» не принесли окремим передплатникам сіл Заводівки, Козачих Лагерів, Ольгиного, мотивуючи тим, що не вистачило газет.


Вже декілька днів поспіль намагаємося «знайти кінці» – розшукати доставні картки, які редакція самостійно заповнювала, оформляючи передплату за кошти благодійників та самих передплатників (хто звертався до редакції) – їх ми передали в поштове відділення разом із супроводжуючим листом для подальшого оформлення.. Говорять, все це відправили в Херсон. Три дні пишемо листи в передплатний відділ Херсонської дирекції Укрпошти – чи будуть результати не знаємо.
Листоноші пересувних відділень практично не займалися передплатою газет, що вплинуло на зменшення тиражів друкованої преси, в тому числі й газети «Сільські новини». Редакція намагалася залучити благодійників (дякуємо їм) аби збільшити тираж та дати можливість людям, які не мають змоги передплатити газету, але хочуть її читати – отримувати газети. До того ж, за кожного передплатника сплачено 22 гривні за так зване оформлення передплати. Виходить якийсь парадокс: редакція знайшла передплатників, оформила абонементи та доставні картки – ще й оплатила пошті за ці послуги!!!
Та все б нічого, якби ж пошта, взявши наперед на цілий рік оплату за доставку, виконувала свої обов’язки.
Ці факти Горностаївська селищна рада спільно з редакцією газети «Сільські новини» виклала у Зверненні та направила директору Херсонської дирекції «Укрпошти» В. І. Фірману і голові Херсонської облдержадміністрації Г. М. Лагуті. Зокрема, наполягали, забезпечити поштові відділення смт Горностаївки та села Каїри кадрами операторів та листонош; забезпечити своєчасну доставку відповідно укладених договорів оплачених послуг з доставки пенсій, періодичної преси та поштових відправлень.
Редакція направила списки передплатників до Херсонської дирекції Укрпошти. Отримали відповідь, що вони перевірили списки передплатників на наявність оформленої передплати та кількості примірників, що внесені до сортувальної таблиці та направлені до ВПЗ та ПВПЗ для доставки. Розходжень не виявлено, всі зазначені клієнти внесені в базу та на них оформлено замовлення.Доставні картки опрацьовані та направлені на відділення.
Для звірки посилів між ВПЗ- кураторам в ТБ Каховка направлено сортувальну таблицю та списки одержувачів для опрацювання з начальниками ПВПЗ.

Шановні передплатники! Вимагайте у листонош передплачені вами газети.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *