You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ТРАДИЦІЙНІ ВЕСНЯНІ ТОЛОКИ ОБ’ЄДНУЮТЬ ГОРНОСТАЇВЦІВ!

ТРАДИЦІЙНІ ВЕСНЯНІ ТОЛОКИ ОБ’ЄДНУЮТЬ ГОРНОСТАЇВЦІВ!

Напередодні травневих святкувань та пам’ятних дат Горностаївці приділили увагу благоустрою територій громадських місць селища. За ініціативою Горностаївської селищної ради вже традиційно напередодні святкування Великодня, відзначення травневих дат та поминальних днів представники організацій, закладів та установ громади здійснили толоки на територіях загального користування.
У чистий четвер напередодні святкування Пасхи представники комунальних організацій здійснили побілювання дерев від селища Горностаївка до автошляху «Каховка – Кам’янка – Дніпровська» (т.з. 5-й кілометр).
А 6 травня напередодні дня Пам’яті та примирення та поминальних днів чималий об’єм роботи чекав учасників толоки на території та поблизу селищного кладовища та центральних вулицях селища. Цього дня навіть погода сприяла проведенню прибирання. Варто висловити окрему подяку приватному підприємству «Дружба» за наданий транспортний засіб (трактор), що значно допоміг у вивозі великої кількості сміття із території кладовища.
Окремо в чергове звертаємо увагу на дотримання порядку на території селищного кладовища та просимо мешканців селища не здійснювати викид сміття на алеях кладовища або поблизу місць поховання.
Висловлюємо в черговий раз щиру подяку представникам селищної ради, робітникам з благоустрою, представникам районної державної адміністрації, працівникам Горностаївського комбінату комунальних підприємств, працівникам установ, організацій та закладів громади та всім хто прийняв участь у вже традиційних заходах, що пов’язані з впорядкуванням територій які не стануть останніми на передодні приходу теплих літніх днів.

Горностаївська селищна територіальна громада

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Бюджет Горностаївської громади поповнився майже на 20 мільйонів гривень

Упродовж січня – травня 2021 року місцевий бюджет Горностаївської об’єднаної територіальної громади отримав 19,5 млн гривень податків …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *