You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Творчі колективи на фестивалях отримали нагороди

Творчі колективи на фестивалях отримали нагороди

На фестивалі «ЧУМАК-ФЕСТ», який минулого тижня зібрав представників усіх громад Каховського району, Горностаївську територіальну громаду представили вокалісти зразкової студії «Ластівочка» Єлизавета Марухіна, Андрій Багжанов, Ксенія Керей та солістки ансамблю народної пісні «Злагода» Лілія Лобок і Людмила Багжанова (художній керівник колективів Заслужений працівник культури України Любов Хоменко). Глядачі тепло сприйняли виступ наших учасників самодіяльності. Представники Горностаївської громади отримали Подяку від голови Каховської районної ради та Сертифікат на 2 000 гривень для поліпшення матеріально-технічного стану творчих колективів.


На відкритому фестивалі народної творчості «Душа півдня», що відбувся у селі Великі Копані 12 вересня, взяв участь народний ансамбль народної пісні «Заспів» Центру культури та дозвілля Горностаївської селищної ради. Ансамбль виступив на гала-концерті фестивалю та нагороджений Дипломом Херсонського обласного Центру народної творчості. Також учасники фестивалю отримали Подяку голови Херсонської обласної ради.


За участь в обласній культурно-мистецькій акції «Заквітчаймо Україну рушниками!» майстриня-вишивальниця Надія Моток нагороджена Грамотою Херсонського обласного Центру народної творчості.
Власна інформація

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Дотримуємось правила: роби добро, де ти живеш

Минає рік звідтоді, коли відбулися останні вибори до місцевих рад. Чинним законодавством відповідно до статті …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *