You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Сьома сесія Каховської районної ради VIII скликання відбулася 2 червня

Сьома сесія Каховської районної ради VIII скликання відбулася 2 червня

Насампочатку голова новоутвореної Каховської районної державної адміністрації Наталя Стаднік поінформувала депутатів про роботу РДА.

На сьогодні затверджена її структура, створені колегіальний орган та фінансовий відділ, працівники скасованих райдержадміністрацій попереджені про можливе звільнення або переведення, водночас їм запропоновані вакансії в новоутвореній РДА.
Згідно з новою структурою, в колишніх районах будуть створені віддалені робочі місця, які стосуватимуться роботи управління соціального захисту, служби у справах дітей, архівного відділу та відділу зі взаємодії з органами місцевого самоврядування – повідомила Наталя Стаднік.
Під час сесії районні обранці розглянули 35 питань порядку денного та підримали 34. Ще один проєкт рішення, про безоплатну передачу колишнього районного Центру з обслуговування закладів освіти в комунальну власність Зеленопідської сільської ТГ, викливав чимало суперечок. Після обговорення, в якому взяли участь депутати і представники Каховської та Зеленопідської громад, була внесена пропозиція передати Центр Каховській ТГ. Проте для внесення змін у проєкт не вистачило голосів, тому рішення не було ухвалене.
Депутати проголосували за рішення про делегування повноважень районної ради Каховській районній держадміністрації; про зміну засновника та установчих документів КП «Чаплинська центральна районна аптека № 26»; про вихід зі складу засновника комунального сільгосппідприємства «Іллінка»; про передачу ряду районних об’єктів у власність територіальних громад; про припинення роботи районного дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки; про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Каховського району.
На сьомій сесії райрада затвердила передавальний акт комісії з реорганізації Великолепетиської районної ради, що припиняється шляхом злиття у Каховську районну раду; проєкт землеустрою щодо зміни меж с. Новокам’янка Таврійської міської ради; Положення про почесну грамоту райради та подяку голови райради; список присяжних.
Також були внесені зміни до районного бюджету на 2021 рік. Зокрема, для сталого функціонування райради за рахунок залишків коштів на рахунках відділу фінансів Каховської РДА була збільшена видаткова частина бюджету на 5,28 млн грн.
«Передусім, якщо ви нас підтримаєте, ми плануємо розпочати впровадження системи електронного голосування», — звернувся до депутатів голова райради Валерій Брусенський.
Наприкінці сесії депутати Каховської районної ради ухвалили два звернення до керівництва держави. Перше з них, до президента та голови Верховної Ради, стосовно проблем діяльності районних рад, їх вирішення, а також перспектив децентралізації.
Інше — до президента, голови Верховної Ради та Кабінету Міністрів, про скасування постанови щодо нововведень в оформлені та призначенні субсидій, та повернення нормативів нарахування субсидій, які діяли в опалювальний період 2016–2018 років.
Наступна, восьма, позачергова сесія районної ради запланована на 9 червня.
За інформацією Каховської районної ради

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

На черговій сесії селищної ради депутати ухвалили необхідні для розвитку громади рішення

Того тижня відбулася ІХ сесія селищної ради ІХ скликання під головуванням голови Горностаївської територіальної громади …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *