You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Стіну музею ініціатори частково поремонували і прикрасили розписом. Долучайтеся…

Стіну музею ініціатори частково поремонували і прикрасили розписом. Долучайтеся…

Добрі справи

Будівля Горностаївської мистецької школи (музичної), зокрема та частина, де розміщується музей, давно вже потребує ремонту. Щоправда, декілька років тому на будівлі замінили повністю дах. І більша частина – де відбуваються заняття музичної школи – відремонтована. Але неприваблива стіна, що виходить на головну площу селища, викликала чимало критичних висловлювань на адресу місцевої влади – тут потрібно замінити вікна, поштукатурити та повапнувати стіну. Та в громади не вистачає на все коштів, тож і не ремонтували.
Аби надати будівлі хоча б якогось пристойного вигляду, керівниця музею Олена Ташкінова ініціювала толоку і закликала громаду: «Шановні односельці – відгукніться! Музей потребує фінансової допомоги». Її підтримали працівники мистецької школи.

Не чекаючи, поки хтось відгукнеться, вирішили діяти: зробили косметичний ремонт нижньої частини будівлі та розписали її орнаментом у стилі самчиківського розпису.
– Разом з викладачами мистецької школи ми обговорили та розподілили, хто чим займатиметься. І ми разом зробили задумане: пошкребли, поштукатурили та повапнували частину стіни, розмалювали її. Матеріали закупили за кошти благодійників, свої теж доклали. Ми дякуємо всім, хто долучився до цієї справи. Називати конкретно благодійників не буду. Бо, як сказав один із тих, хто надав спонсорську допомогу: благодійні справи роб-ляться тихо, тоді їх Бог зараховує тобі… Я сподіваюся, що все-таки більше знайдеться підприємців, сільгоспвиробників та пересічних громадян, які нададуть фінансову допомогу, щоб нам замінити вікна та завершити хоча б косметичний ремонт фасадної частини будівлі.


Справді, добрі справи робляться тихо, але ми говоримо про них, щоб надихнути інших і примножувати добро. Приємно, що у нас такі чуйні й готові допомагати люди. У коментарях на сторінці соцмережі, мешканці горностаївщини дякують ініціаторам і виконавцям доброї справи. І це правильно – молодці дівчата!


Щоб повірити у добро, треба почати робити його. Тож долучайтеся до конкретних справ громади.
Любов РУДЯ

 

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Змінили механізм держпідтримки для аграріїв

Раніше величезні дотації отримували саме агрохолдинги. Сьогодні 4,5 млрд грн ми вкладаємо в підтримку малих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *