You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Столітній ювілей села Червона Поляна

Столітній ювілей села Червона Поляна

Усі здобутки, на які багате село, складаються зі щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята кожен відчуває себе частиною великої родини. Тож свято з вітаннями, концертом, розвагами та частуванням стало чудовою нагодою для мешканців села та гостей знову поринути у своє дитинство й молоді роки, поділитися думками та розповісти про себе.
Креативні фотозони, фотовиставка різних років, вікторини з історії села, виступи творчих колективів, пошанування земляків – програма яскрава та насичена сприяла настрою й спонукала до активної участі у різних заходах. До господарів доєдналися і гості – колективи сільських клубів громади.


З вітальними словами звернувся голова Костянтинівської територіальної громади Олексій Кільдеров, нагадав про історичне минуле села та запевнив, що спільними зусиллями розвиватимуть громаду та населені пункти. Слова вдячності за самовіддану працю, за любов до землі, за мудрість та відповідальність всім, хто своє життя присвятив розбудові рідного села, хто залишається йому вірним до цього часу, прозвучали від старости округу Валентини Подпалової.
Вона виконала також почесну місію: привітала та вручила подарунки старожилам і наймолодшому мешканцю села, багатодітним сім’ям, подружжям, які в парі прожили 50 і більше років. Згадали поіменно та висловили особливу вдячність тим, хто захищав чи захищає нині територіальну цілісність та суверенітет України, а також їхнім родинам.


Атмосфера свята була яскравою, теплою і незабутньою. Аніматори та батути радували наймолодших мешканців села, а традиційний куліш, шашлики та смачні страви, приготовлені місцевими господинями, зібрали велику червонополянську родину та гостей за святковим столом.
– Нам вдалося зробити змістовним та цікавим це свято, бо всі спільно і дружньо до нього готувалися, – сказала Валентина Подпалова. – Допомогли місцеві спонсори, долучився і Благодійний фонд – завдяки їм та організаторам сільське свято вдалося на славу й запам’яталося яскравістю й душевним теплом. І, думаю, всі ще раз переконалися в тому, що мешканці Червоної Поляни вміють не тільки плідно працювати, але й весело розважатися.
Вдячні слова можна прочитати і в соцмережах, де розміщено світлини зі святкування. «Свято було змістовним, гарним, емоційним! Організаторам велике ДЯКУЮ! Такі свята зближують людей нашої громади!», «Організація свята на високому рівні. Фотозони неперевершені. Дякуємо усім небайдужим мешканцям села, організаторам, учасникам в проведенні Ювілейного Дня народження рідної Червоної Поляни! Молодці! Свято вдалося!» – написали Галина Лохвинська та Олена Пенязєва.
Тож побажаймо і ми Червонополянській громаді творити свою історію ще не одне століття.


Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Дотримуємось правила: роби добро, де ти живеш

Минає рік звідтоді, коли відбулися останні вибори до місцевих рад. Чинним законодавством відповідно до статті …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *