You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / СПОРТ – ЦЕ ЗДОРОВО!

СПОРТ – ЦЕ ЗДОРОВО!

У комунальному закладі «Дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся День відкритих дверей для учнів двох Горностаївських закладів освіти, приурочений Олімпійському тижню та з метою популяризації фізичної культури й спорту в громаді, пропаганди здорового способу життя

Під час заходу школярі ознайомилися з роботою спортивних секцій, побачили нагороди вихованців спортшколи, взяли участь в естафетах та позаймалися на тренажерах. Директор ДЮСШ Олександр Іщик зазначив, що заклад радий вітати кожну дитину, незалежно від фізичних даних, адже головне завдання тренерів залучити до занять фізичною культурою та спортом якомога більше дітей та молоді, прищеплювати повагу до здорового способу життя. Цього року позашкільний заклад освіти пропонує хлопцям та дівчатам відвідувати заняття із таких видів спорту: волейбол, баскетбол, легка атлетика, футбол, волейбол, бокс.
День відкритих дверей минув весело: діти гарно та головне оздоровче провели час, позмагалися у силі, спритності та кмітливості. Крім того, отримали безліч позитивних та яскравих емоцій.
Спортивні заходи до Олімпійського тижня відбулися й у закладах освіти громади.

День відкритих дверей в ДЮСШ

 

Олімпійський тиждень у Каїрському ліцеї № 2

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Перша в Україні ділянка люфи на Херсонщині відразу стала «рекордсменкою»

До Національного реєстру рекордів внесли першу в Україні спеціалізовану ділянку з вирощування люфи — «рослинної …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *