You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / СПОРТСМЕНИ КЛУБУ «КІТ» – ПРИЗЕРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СПОРТСМЕНИ КЛУБУ «КІТ» – ПРИЗЕРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Новій Каховці 5 червня відбувся Відкритий чемпіонат Херсонської області зі змішаних бойових мистецтв ММА. За звання чемпіонів змагалися 172 спортсмени із Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Кіровоградської областей. Горностаїщину на цьому чемпіонаті представили спортсмени клубу «КІТ».

П’ятнадцять юнаків та дівчина у двобоях демонстрували гарну підготовку, відвагу та волю до перемоги. Як результат, на рахунку клубу «КІТ» сім золотих медалей, одна срібна, чотири бронзові, що в підрахунку здійняло команду на другу загальнокомандну сходинку. Вітаємо призерів!
Як зазначають спортсмени, це для них неочікуваний та дуже приємний результат. Адже змагання були напруженими та нелегкими, а суперники – сильними. Загалом чемпіонат дав змогу горностаївським бійцям максимально випробувати свої сили, здобути необхідний досвід спортивних двобоїв, а також показав, над чим потрібно ще попрацювати.
Микола Григорович любить і поважає вихованців, віддає їм свої знання і досвід, вірить у їхній успіх, тож і маємо відповідний результат – перемоги! – зазначає Світлана Чістік, мама спортсмена клубу «КІТ» Ростислава. – На змаганнях Відкритого чемпіонату Херсонської області зі змішаних бойових мистецтв ММА у м. Новій Каховці діти показали високий рівень підготовки, наполегливість та сміливість. І нинішнє друге загальнокомандне місце важить багато в спортивному доробку клубу «КІТ», адже змагалися, дійсно, найсильніші. Скажімо, 1 місце посіла команда з м. Енергодара, третє – команда з м. Дніпрорудного, а організатори змагань та команди з Херсона, Миколаєва, Каховки та Кіровограда не отримали бажаних результатів. Радісно і приємно спостерігати за досягненнями клубу «КІТ», який впевнено крокує уперед!!!
Тренер Микола Кітченко дякує батькам та всім, хто підтримував команду. Це вкотре доводить: разом ми – сила!

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Дотримуємось правила: роби добро, де ти живеш

Минає рік звідтоді, коли відбулися останні вибори до місцевих рад. Чинним законодавством відповідно до статті …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *