You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / СПОРТСМЕНИ КЛУБУ «КІТ» ВИБОРОЛИ 14 ЗОЛОТИХ МЕДАЛЕЙ ТА ДРУГЕ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНЕ МІСЦЕ

Минулої суботи в м. Херсоні відбувся відкритий кубок України з прикладного рукопашного бою. Змагання об’єднали понад 100 cпортcмeнів. У турнірі взяли участь і спортсмени Горностаївського клубу контактного карате та єдиноборств«КІТ».

Упродовж кількох годин тривали на татамі напружeні поєдинки. За рeзультатами змагань, спортсмени Горностаївського клубу «КІТ» вибороли друге загальнокомандне місце: на п’ятнадцять заявлених спортсменів клубу мають чотирнадцять перших та одне третє місце.
Не вистачило зовсім трішки, щоб повторити попередній результат, – зазначив у фейсбуці тренер Микола Кітченко. – Турнір видався дуже насиченим та надав всій команді великий досвід. Розслаблятися ніколи, адже одразу розпочинаємо готуватися до кубку півдня України з контактного карате, який відбудеться 29 траня в смт Горностаївці.
Бажаємо нашим спортсменам надалі виборювати призові місця, які, безсумнівно, прославляють горностаївський край.
Власна інформація

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Бюджет Горностаївської громади поповнився майже на 20 мільйонів гривень

Упродовж січня – травня 2021 року місцевий бюджет Горностаївської об’єднаної територіальної громади отримав 19,5 млн гривень податків …