You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ЗДІЙСНИВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ЧЕРВОНОБЛАГОДАТНОМУ

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ЗДІЙСНИВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ЧЕРВОНОБЛАГОДАТНОМУ

27 квітня у приміщенні адміністративної будівлі Червоноблагодатненського старостинського округу селищний голова Дмитро Ляхно здійснив прийом громадян та розгляд звернень мешканців щодо вирішення ряду проблемних питань, в тому числі тих, що були порушені на громадських зборах мешканців округу попереднього тижня.
Спільно з представником Горностаївської державної податкової інспекції, в. о. старости округу та представником відділу земельних відносин селищної ради було розглянуто ряд питань, які стосувалися декларування доходу власниками земельних ділянок отриманого від обробітку землі, правовстановлюючих документів на землю, порядку приватизації ділянок для ведення ОСГ, спірних ситуацій щодо спільних меж землекористувачів та інших питань, що виникли у мешканців округу.


«Сумлінна сплата податку та правильність оформлення документацій із землеустрою» – саме такий меседж був озвучений громадянам, які взяли участь у розгляді звернень посадовцями органів місцевого самоврядування та державної влади.
Окремо очільник громади звернув увагу на необхідність платити податки для збереження та належного утримання закладів освітньої, медичної та комунальної сфери в окрузі.

За інформацією Горностаївської громади

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Бюджет Горностаївської громади поповнився майже на 20 мільйонів гривень

Упродовж січня – травня 2021 року місцевий бюджет Горностаївської об’єднаної територіальної громади отримав 19,5 млн гривень податків …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *