You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Сезон кавунів затримується

Сезон кавунів затримується

Цьогоріч сезон масового збирання кавунів на Херсонщині затримується на два–три тижні через холодні погодні умови та дощі. Що зараз на баштанах Херсонщини та коли чекати на перший врожай?
За словами горностаївських фрмерів, такого сезону, як цьогоріч, на їхній пам’яті не було. Якщо зазвичай про дощі у травні мріяли, цьогорч їх було занадто багато. А кавуни в дикій природі не люблять цього – їм потрібне сонце. Ріст був слабкий, багато загинуло, декілька разів були пересіви. Дехто пересівав по 2–3 рази. Кажуть, минулого року в цей час поле мало зовсім інший вигляд – кавуни масово цвіли і вже були й кавунчики.
Тож через цьогорічні погодні умови масовий збір кавуна посунеться у часі, десь на 2–3 тижні. Як повідомляють у Департаменті розвитку сільського господарства та зрошення облдержадміністрації, нинішнього року пересівали баштанні в усіх районах області, а от щодо врожаю, то попри все, планують зібрати більший – 250 тис. тонн.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

На черговій сесії селищної ради депутати ухвалили необхідні для розвитку громади рішення

Того тижня відбулася ІХ сесія селищної ради ІХ скликання під головуванням голови Горностаївської територіальної громади …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *