You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / СВІТ ПІДТРИМУЄ УКРАЇНУ

СВІТ ПІДТРИМУЄ УКРАЇНУ

Об’єднується не лише Україна. Весь цивілізований світ, нарешті, зрозумів, якою катастрофою загрожує йому Росія. Час діяти спільно.
24 лютого близько 4 ранку президент Росії Володимир Путін оголосив “спеціальну військову операцію на Донбасі”. На всій території України вводиться воєнний стан — .  Рада виділила на безпеку та оборону додаткові 23 мільярди гривень.
Українська влада та західні партнери в останні кілька місяців звертають увагу на загострення Росією ситуації з безпекою на Донбасі, нарощування російських сил уздовж кордону з Україною, небезпеку нового російського вторгнення та посилення російської дезінформації. 
21 лютого президент Росії Володимир Путін визнав “незалежність” так званих “ЛНР” та “ДНР” рамках цілих областей на сході України. Указ передбачає введення російських військ на територію Донбасу для ніби то “функцій щодо підтримання миру”.
Це рішення Росії спричинило негативну реакцію світових лідерів, організацій та країн. У їхніх заявах ідеться про те, що визнання маріонеткових утворень “Л/ДНР” є порушенням міжнародного права, грубим порушенням суверенітету та територіальної цілісності України.
Реагуючи на таке рішення, низка західних дипломатій закликає Москву відвести війська від українського кордону та, у разі можливого вторгнення, – має наміри запровадити санкції проти Російської Федерації. США, Канада, Велика Британія та Німеччина оголосили про нові економічні санкції проти Росії через її агресію щодо України,
22 лютого Німеччина заявила, що призупиняє сертифікацію газопроводу “Північний потік-2”. Голова МЗС ФРН скликала онлайн-переговори міністрів G7 через дії РФ щодо України. США повністю блокуватимуть діяльність двох банків – «ВЕБ» (Зовнішньоекономічний банк) та «військового банку».
Президент України Володимир Зеленський оголосив мобілізацію резервістів. У відео-зверненні президент України сказав: «Ми на своїй землі, ми нікого і нічого не боїмось, ми нікому і нічого не винні, і ми нічого і нікому не віддамо, і ми в цьому впевнені», – сказав Володимир Зеленський.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *