You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Свято бібліотекарів: сподівання та завдання

Свято бібліотекарів: сподівання та завдання

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек працівники бібліотечно-бібліографічного відділу Центру культури та дозвілля Горностаївської громади зустрілися у Великій Благовіщенці на виїзному семінарі

Гостинно приймали їх господарі. І хоча останнім часом хранительки книгозбірень відчувають не дуже легкий період, все ж не втрачають віри та сподіваються, що в державі та громадах зрозуміють важливість мати освічених, інтелектуальних, критично мислячих, патріотичних громадсько активних та відповідальних людей.
Адже саме бібліотеки у цьому сприяють – переконані працівники бібліотечної сфери. Саме бібліотеки є тими місцями, де кожен може розвивати себе та свою особисту незалежність. Саме бібліотеки є ефективним інструментом у реалізації державної політики, яка безпосередньо впливає на відстоювання та збереження незалежності держави. Тому є спільне завдання: перетворити бібліотеки у сучасні відкриті простори для навчання, простори для цікавих подій та зустрічей, простори для спілкування та натхнення.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Дотримуємось правила: роби добро, де ти живеш

Минає рік звідтоді, коли відбулися останні вибори до місцевих рад. Чинним законодавством відповідно до статті …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *