You cannot copy content of this page
На головну / КУЛЬТУРА / СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПЕРЕМОГИ

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПЕРЕМОГИ

Горностаївка
За давньою традицією у Горностаївці 8 травня відбулися урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення, та 76 річниці Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Слова пам’яті від керівництва громади та району, духовні настанови від священика, тематична концертна програма, факельна хода, спускання вінків на води Дніпра та святковий салют – свідчили, що горностаївці пам’ятають свою історію, бойові подвиги дідів-прадідів, і не забувають якою ціною дістається мир.
Любов РУДЯ
с. Лопатки Червоноблагодатненський старостинський округ. 
Орієнтовне населення 200 чоловік,але дуже активна молодь,кожного року вони збирають колону на 9 травня та ведуть її по всіх чотирьох селах округу, а потім на Меморіал “Соломки”(Найбільше військове поховання на території Херсонської області.) Вдячна батькам,що виховують правильні цінності в своїх дітях. Молодці!
Світлана БЕНЕДИСЮК
с. Дубівка
Мітинг-реквієм “Пам’ять сивини”
Ніхто не забутий.
На полі ніхто не згорів:
Солдатські портрети
На вишитих крилах пливуть…
І доки є пам’ять в людей,
І живуть матері,
Допоти й сини, що спіткнулись об кулі,
Живі!
с. Ольгине
Від щирого серця вітаємо всіх із Днем пам’яті та примирення,
Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
У ці славні свята ми згадуємо тих, хто загинув під час Другої світової війни, та висловлюємо велику подяку і шану за Перемогу над нацизмом.
Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.
Напередодні цього світлого дня бажаємо всім міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє рідної нашої України!
Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!
Зі святом Перемоги!
Ольга ТКАЛІЧ
с. Червона Поляна 

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Бюджет Горностаївської громади поповнився майже на 20 мільйонів гривень

Упродовж січня – травня 2021 року місцевий бюджет Горностаївської об’єднаної територіальної громади отримав 19,5 млн гривень податків …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *