You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Про адмінресурс, підкуп виборців та реакцію конкурентів. Інтерв’ю з лідером виборів Сергієм КОЗИРЕМ

Про адмінресурс, підкуп виборців та реакцію конкурентів. Інтерв’ю з лідером виборів Сергієм КОЗИРЕМ

31 жовтня на 184 окрузі на Херсонщині відбулись проміжні вибори народного депутата до Верховної Ради України. Про адмінресурс, підкуп виборців та реакцію конкурентів в інтерв’ю Суспільному розказав лідер виборів Сергій Козир

– Чи вважаєте Ви свою перемогу переконливою?
– Я вважаю, що так, переконлива. Відсотки самі про це говорять.
– Що можете сказати про те, що Вам закидали підкуп виборців та використання адмінресурсу?
– Який підкуп виборців? Якщо він був, то, будь ласка, – в правоохоронні органи. Адмінресурс – нехай нададуть перелік пунктів, у чому він був. Я пішов у відпустку і просто не дотичен був до роботи цілий місяць. Зараз казати будуть дуже багато, але наша робота – це робота в команді президента. І ми бачимо результат.
– Які проєкти залишились незавершені Вами на посаді голови Херсонської облдерж-адміністрації і чи зможе їх продовжити Ваш наступник?
– Дуже багато проєктів ми затягли в область і вони на стадії десь будівництва, десь розпочали. І ми будемо їх продовжувати, бо народний депутат – це людина, яка також працює в окрузі. Тому разом з головою ОДА ми продовжимо ті напрацювання, які є. А в подальшому зможемо зробити ще вагоміший внесок у розвиток Херсонської області.
– Які першочергові проб-леми є на окрузі, де Ви перемогли, і за які Ви навіть не будете братися?
– Немає питань, які неможливо вирішити. Перше, що потрібно вирішити для цього округу і, напевне, для всієї області – це питання постачання води. Зараз президентом була анонсована програма «Питна вода України 22–24». Вона буде продовжена. Тому нам обов’язково потрібно до 24 року це питання закрити. Також це питання соціального захисту нашого населення: пенсії для малозабезпечених, пенсіонерів. І найголовніше – це створення робочих місць. Херсонська область – більше сільськогосподарська, тому треба дивитись не в індустріальному розрізі. При правильному розташуванні пріоритетів, Херсонщина може стати першою областю, яка б забезпечувала харчову незалежність нашої країни і була б флагманом у цьому напрямку.
– Чому Херсонщина опинилася першою у «червоній» зоні?
– По «червоній» зоні – це питання було і ми його анонсували ще у серпні–вересні. Тоді все палало в тимчасово окупованому Криму і переміщувалось до нашої області. Там була постанова, яка відміняла тестування і ми зі свого боку знову ввели тестування. Але ж люди приїздили, хтось до родичів, хтось на відпочинок. І я думаю, що саме через це.
– Як від початку проводилася вакцинація в області і чи вплинуло це на ситуацію взагалі?
– Рівень вакцинації в області і на початку, і зараз – середній по Україні. А зараз люди бачать, що трапилось, яка ситуація. І десь соціальна відповідальність працює – і люди йдуть, і вакцинуються. Бо наразі, 97 % хворих у лікарнях – це ті, хто не щепився.
– Як Ви оцінюєте низьку явку на цих виборах?
– Довибори завжди відрізнялися низькою явкою. Можливо, і карантинні обмеження вплинули. Але люди прийшли, проголосували. Коли я їздив округом, просив, щоб люди приходили на вибори.
– Чи була комунікація зі штабами конкурентів і як вони сприйняли Вашу перемогу?
– Всі штаби привітали з перемогою. Найближчі конкуренти – «ЄС» – вночі прислали привітання. Я їх теж підтримав. Усім потрібно працювати у напрямку розвитку області.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Перша в Україні ділянка люфи на Херсонщині відразу стала «рекордсменкою»

До Національного реєстру рекордів внесли першу в Україні спеціалізовану ділянку з вирощування люфи — «рослинної …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *