You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / ПРИЗОВ ГРОМАДЯН НА СТРОКОВУ СЛУЖБУ

ПРИЗОВ ГРОМАДЯН НА СТРОКОВУ СЛУЖБУ

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 24 лютого 2021 року №71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» з 1 жовтня по 31 грудня 2021 р. проводиться призов громадян на строкову військову службу.

Явці на призовні дільниці Каховського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2003 року народження, яким у період осіннього призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися 1994-2002 роками, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
Громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в установлений час з документами, зазначеними в особистих повістках, до призовної дільниці, де знаходяться на обліку. Зокрема, мешканці колишнього Горностаївського району – до відділу Каховського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: смт Горностаївка, вул. Партизанська, 55.
Громадяни, які не отримали повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовні дільниці до 1 жовтня 2021 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.
Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Каховського району зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у відповідний районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для проходження призовної комісії.
На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, у тому числі закладів освіти, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників із відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на відповідні призовні дільниці.
Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються до Каховського районного тер-центру комплектування та соціальної підтримки і його відділів, несуть відповідальність згідно із законодавством.
Д. САМОЙЛОВ, т. в. о. начальника Каховського районного терцентру комплектування та соціальної підтримки

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Змінили механізм держпідтримки для аграріїв

Раніше величезні дотації отримували саме агрохолдинги. Сьогодні 4,5 млрд грн ми вкладаємо в підтримку малих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *