You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Працівники «Райагрохіму» впорядковують паркову зону

Працівники «Райагрохіму» впорядковують паркову зону

Згідно з календарем, січень – це зима. Але у погоди свій власний календар, і перша половина зими, за виключенням декількох днів, більше нагадує похмуру осінь.
Тож працівники ТОВ «ТД «Горностаївський райагрохім» використовують дні вільні від сільськогосподарських робіт для наведення порядку на центральній алеї селищного парку в Горностаївці. Зокрема, проводять обрізку кущів та дерев – для цього підприємство придбало кущоріз.


Як повідомив керівник підприємства Юрій Васильєв, це була особиста ідея допомогти громаді з наведення належного порядку в парковій зоні. У планах ще ремонт лавок розміщених у парку. Разом з тим, зауважив: хотілося б, аби молодь цінила те, що робиться для громади – адже вже скільки разів ці лавки ремонтували, а їх все нищать. Турбота про чистоту і благоустрій населених пунктів громади має бути справою кожного. Адже впорядковані вулиці, парки і сквери позитивно впливають на настрій мешканців, віддзеркалюють моральне обличчя селища і кожного його мешканця.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *