You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ПОЄДНАЛА ПІСНЯ: ЗНОВУ РАЗОМ ЧЕРЕЗ ПІВ ЖИТТЯ

ПОЄДНАЛА ПІСНЯ: ЗНОВУ РАЗОМ ЧЕРЕЗ ПІВ ЖИТТЯ

Народні пісні… Хто їх не слухав чи не співав? Століттями лунають вони в Україні, чаруючи мелодійністю, красою, душевністю. Любов до української пісні об’єднала колектив аматорів сцени «Злагода» Горностаївського центру культури та дозвілля

Треба сказати, що у складі ансамблю «Злагода» під керівництвом Любові Хоменко після багатьох років ми зустрілися не випадково – не уявляємо свого життя без пісні. А перші кроки вокалу робили ще 80-ми роками в колективі «Зорянка». Він налічував понад 15 чоловік із різними долями та характерами, однак із великою любов’ю до пісні, яку прищепила наша керівниця, молода тоді жінка, Л. В. Хоменко. Любов Василівна навчалась майстерності сама й навчала нас своїм знанням.
Колектив зростав, «Зорянку» неодноразово запрошували на конкурси, фестивалі та навіть на телестудію… Про успішні виступи засвідчували почесні місця, а на Всеукраїнському фестивалі «Сонячні кларнети» отримали найвищу нагороду – Диплом лауреата з різножанровим репертуаром. Із часом змінювалися керівники «Зорянки», учасниці одні залишались в оновленому складі цього колективу, інші реалізували свою потребу в співі в «Заспіві» та «Нашій пісні».
Сьогодні наші серця б’ються в унісон у «Злагоді». Ми щасливі, бо зустрілись ветерани, зорянківчанки та ще й під керівництвом нашої Любочки – нині заслуженої працівниці культури. Склад колективу невеликий, але ми всі народжені в «Зорянці» та завдяки досвіду, здобутому там, нам вдаються пісні з великим, глибоким змістом, гарною мелодією – співаєш, і радіє душа. Без пісні не минає ні дня, адже живемо цим.
Тож гостинно запрошуємо на концерти за участю горностаївських аматорів сцени, й зокрема колективу «Злагода». Адже свою творчість даруємо слухачам без залишку, а українська народна пісня звучить із великим душевним теплом.

Валентина ЯСТРЕБ, учасниця колективу «Злагода»

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Змінили механізм держпідтримки для аграріїв

Раніше величезні дотації отримували саме агрохолдинги. Сьогодні 4,5 млрд грн ми вкладаємо в підтримку малих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *