You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Податківці розширюють співпрацю з Костянтинівською громадою

Податківці розширюють співпрацю з Костянтинівською громадою

Днями в приміщенні Костянтинівської сільської ради відбулося перше засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення під головуванням сільського голови Олексія Кільдерова. У заході брав участь начальник Горностаївської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Олександр Ковальов.

Під час засідання присутні обговорювали та налагоджували подальшу взаємодію щодо проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи, спрямованої на покращення ситуації на ринку праці та зменшення кількості «трудових нелегалів».

Олександр Ковальов констатував той факт, що податок на доходи фізичних осіб залишається рекордсменом по наповненню бюджету громади та основним його джерелом. Завдяки проведенню моніторингових обстежень можна виявляти порушників, які використовують працю неоформленого персоналу. Це надасть змогу місцевим жителям офіційно працевлаштуватись та отримувати законний дохід, а громаді збільшити дохідну частину місцевої скарбниці та вкладати кошти у власний розвиток.

Також очільник податкової інспекції повідомив присутнім, що з 01.07.2021 працівники Держпраці та ДПС розпочали спільну інспекційну кампанію, спрямовану на виявлення нелегальної праці й за кожний такий встановлений факт застосовуватимуться фінансові санкції у значних розмірах.

За результатами зустрічі прийнято рішення докласти максимум спільних зусиль, аби забезпечити рівні умови ведення бізнесу для всіх суб’єктів господарювання та збільшити надходження до бюджету Костянтинівської об’єднаної територіальної громади.

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX». 

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Змінили механізм держпідтримки для аграріїв

Раніше величезні дотації отримували саме агрохолдинги. Сьогодні 4,5 млрд грн ми вкладаємо в підтримку малих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *