You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Подарунки школам за вакцинацію

Подарунки школам за вакцинацію

Міністерство охорони здоров’я розіграє комп’ютери та роутери з-посеред шкіл, у яких вакцинувалися 80 % працівників. Про це повідомило МОЗ.
У вашій школі вакцинували 80 % працівників? Тоді подавайте на конкурс «Вакциновані й відкриті» та вигравайте комп’ютери, гарнітури та роутери для ваших безпечних закладів, – йдеться у дописі міністерства.
Школам-переможцям обіцяють подарувати:
– 3 суперпризи: набори з 10 комп’ютерів, 10 гарнітур та 10 роутерів;
– 15 мініпризів: набори з 10 гарнітур і роутера.
Школу для участі в конкурсі можна зареєструвати за посиланням: cutt.ly/IQNTKQ3. Анкети прийматимуться до 29 вересня (до 23:59). Переможців визначатимуть на День вчителя 3 жовтня.


Уже долучився до конкурсу МОЗ “Вакциновані й відкриті” колектив Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти – у них 92 % педагогів і технічного персоналу зробили щеплення від COVID–19. Також на сьогодні мають право взяти участь у конкурсі Маринський заклад загальної середньої освіти та Заводівський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти (у них, відповідно, 87 % і 82 % вакцинованих).
Нагадаємо, що у новому навчальному році заклади освіти зможуть працювати у жовтій, помаранчевій чи червоній карантинних зонах лише за умови наявності 80 % вакцинованого проти COVID-19 персоналу. Відповідні зміни до законодавства уряд ухвалив 28 липня.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Змінили механізм держпідтримки для аграріїв

Раніше величезні дотації отримували саме агрохолдинги. Сьогодні 4,5 млрд грн ми вкладаємо в підтримку малих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *