You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ПЕРШЕ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНЕ МІСЦЕ ВИБОРОВ ГОРНОСТАЇВСЬКИЙ КЛУБ “КІТ”

ПЕРШЕ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНЕ МІСЦЕ ВИБОРОВ ГОРНОСТАЇВСЬКИЙ КЛУБ “КІТ”

14 березня у м Херсоні відбувся кубок із прикладного рукопашного бою, присвячений пам’яті загиблого бійця батальйону “Херсон”. У турнірі взяли участь 115 спортсменів із семи команд різних видів єдиноборств. Неймовірний результат продемонстрували вихованці Горностаївського спортивного клубу контактного карате та бойових мистецтв  «КІТ»: усі чотирнадцять спортсменів, які взяли участь у змаганнях, здобули золоті медалі! Ці переможні місця спортсмени досягли не лише волею до перемоги, але й наполегливими тренуваннями, згуртованістю команди.

– Вихованці нашого клубу за весь період змагань не програли жодного двобою та здобули перше загальнокомандне місце! Про такий 100-відсотковий результат мріє, мабуть, кожен тренер. Дякую всім спортсменам та батькам, які минулої неділі робили все можливе для нашої історичної перемоги, – зазначив тренер Микола Кітченко.

Пишаємося нашими чемпіонами.

Так тримати!

Власна інформація

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Дотримуємось правила: роби добро, де ти живеш

Минає рік звідтоді, коли відбулися останні вибори до місцевих рад. Чинним законодавством відповідно до статті …