You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / ПЕРЕМОЖЦІ – ЗНАВЦІ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!

ПЕРЕМОЖЦІ – ЗНАВЦІ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!

Учні закладів повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради постійно беруть участь у різноманітних інтелектуальних конкурсах та змаганнях, у яких не лише підтверджують рівень знань, а й поглиблюють знання, розвивають здібності та інтерес до вивчення предметів, розширюють світогляд

Скажімо, 26 січня дистанційно на платформі Zoom відбувся ІІІ (обласний етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (далі – Конкурс), що традиційно стартує 9 листопада, в День української писемності та мови, має на меті сприяння утвердженню державного статусу української мови, виховання пошани до культури і традицій українського народу.
З-поміж 118 учасників обласного етапу були й учні 3-11 класів закладів освіти Горностаївської селищної ради – переможці ІІ етапу Конкурсу. Наші юні мовознавці успішно представили Горностаївщину, продемонструвавши гарну підготовку та високу обізнаність в царині рідного слова.
Результати порадували, і вдвічі відрадніше, що для трьох учнів вони стали переможними. Зокрема, Дипломом І ступеня нагороджено Валентину Задерей, ученицю 4 класу Заводівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти (вчитель Алла Данилівна Жолоб), Дипломами ІІ ступеня – Юрія Ковальова, учня 5 класу ліцею № 1 (вчитель Наталія Василівна Козлова) та Єву Герез, ученицю 11 класу ліцею № 1 (вчитель Лариса Володимирівна Маринка). Ці учні візьмуть участь у фінальному етапі Конкурсу. Окрім того, за загальнокомандним рейтингом заклади освіти Горностаївської селищної ради посіли ІV місце з-поміж здобувачів освіти 29 територіальних громад області, які взяли участь у Конкурсі.
Ми пишаємося нашими учнями і дякуємо їм та їхнім педагогам за ґрунтовні знання з української мови, бажання розвивати здібності та популяризувати рідне слово з-посеред молоді.
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *