You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Пам’яті Івана Михайловича Івлєва

Пам’яті Івана Михайловича Івлєва

З глибоким сумом повідомляємо, що 19 квітня раптово пішов із життя Іван Михайлович ІВЛЄВ – завідувач інфекційного відділення Горностаївської центральної лікарні, фаховий лікар, гарна, мудра й відповідальна людина. Горностаївщина втратила лікаря від Бога, наставника, вірного товариша, мудру людину.

Після закінчення Запорізького медінституту Іван Михайлович приїхав до Горностаївки і віддав майже півстоліття своєї трудової діяльності допомозі людям. Тривалий час він працював головним лікарем центральної районної лікарні. За його безпосередньої участі у важкі часи перебудови було зведено нове приміщення поліклініки та стаціонарного відділення лікарні, а згодом – й інфекційного відділення. Користувався повагою з-посеред колег, керівників та мешканців району. Івана Михайловича неодноразово обирали депутатом районної ради. Під час депутатської діяльності на сесіях районної ради постійно порушував питання покращення охорони здоров’я людей.
Іван Михайлович пропустив через своє серце тривоги і біль тисячі земляків. Лікував, рятував, працював не знаючи вихідних та не рахуючи безсонні ночі у своєму інфекційному відділенні. Останнім часом на нього, як лікаря-інфекціоніста, значно збільшилося навантаження. Від початку епідемії коронавірусної інфекції він практично не виходив з відділення, робив усе для того, щоб надати допомогу всім пацієнтам, які були у відділенні – понад 100 хворих на ковід він врятував. А себе не уберіг – помер у рідному інфекційному відділенні. Про таких говорять: згорів на роботі.
Усе життя Івана Михайловича Івлєва – це приклад сумлінного ставлення до обов’язків, високої працездатності, умілої організації роботи. Найціннішими його рисами були любов до праці, професіоналізм, повага, мудрість, людяність та відданість обраній справі. Його інтелігентність, спокій та рівновага створювали позитивну ауру та викликали беззастережну довіру до нього. Доступність, відкритість у спілкуванні, чуйність, доброзичливість дозволили здобути прихильність пацієнтів та глибоку шану колег із різних районів та всіх мешканців Горностаївщини.
Нас покинула Людина із великим серцем, чудовий товариш та гарний фахівець… Ми пам’ятатимемо його надзвичайний оптимізм та енергію, працелюбність, самовідданість та самовіддачу.
У ці скорботні дні ми розділяємо невимовний сум і тугу з його дружиною Таїсією Іванівною та всією родиною. Світлий, добрий спомин про Івана Михайловича Івлєва назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із ним, кого він навчав мудрості.
Вічна пам’ять Івану Михайловичу!

Зі скорботою – колеги, депутати селищної ради, друзі та вдячні пацієнти

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пролежала в землі 78 років

Цієї середи під час обходу Вербової балки майстер лісу Горностаївського лісництва В. Цвік помітив незвичний …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *