You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Остерігайтесь псевдоподатківців!

Остерігайтесь псевдоподатківців!

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі попереджає платників податків про активізацію псевдоподатківців, які продовжують полювання на кошти громадян за допомогою комбінації телефонних дзвінків та фальшивих акаунтів в месенджері Viber, відкритих на ім’я в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, а також начальників ДПІ.

За наявною інформацією, з цією метою шахраї використовували номери телефонів 093-177-05-85, 095-172-44-65 та 095-635-70-01. За відпрацьованою схемою, після телефонної розмови через чат месенджера зловмисник пропонує платнику податків перерахувати певну суму на картковий рахунок.
Нагадуємо, що шахраї можуть вимагати кошти, у тому числі й за, нібито, сприяння з боку органів Державної податкової служби у вирішенні будь-яких питань, та цікавитись інформацією щодо господарської діяльності суб’єкта господарювання.
Шановні платники податків, не піддавайтесь на провокації шахраїв! У разі отримання подібних пропозицій звертайтесь із заявами до підрозділів Національної поліції.
Про можливі корупційні правопорушення, здійснені працівниками податкового відомства Херсонщини, можна повідомити сектор з питань запобігання та виявлення корупції за телефоном 0552-42-76-80 або надіслати інформацію електронною поштою на поштові скриньки kherson.vzvk@tax.gov.ua та kherson.vp@tax.gov.ua.
Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Бюджет Горностаївської громади поповнився майже на 20 мільйонів гривень

Упродовж січня – травня 2021 року місцевий бюджет Горностаївської об’єднаної територіальної громади отримав 19,5 млн гривень податків …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *