You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / ОБЕРЕЖНО З ВОГНЕМ

ОБЕРЕЖНО З ВОГНЕМ

Уявіть ситуацію: ви з гарним настроєм приходите в ліс або парк, щоб відпочити, але навколо улюбленого вашого місця відпочинку наслідки безпечного перебування людей – обгорілі після пожежі дерева, знищена вогнем трава. Досить сумне видовище, а якщо ще й пригадати, яким красивим все було до пожежі. А вина в тому тільки наша з вами – це кинутий не погашений недопалок або сірник, залишене багаття… Іноді діти в пошуках розваги йдуть до лісосмуги, яру чі балки, та самі розводять вогнища. Батьки ж забувають нагадувати дитині, коли та йде на вулицю, про небезпеку пустощів із вогнем та наслідки від цього.
Із настанням спекотної та посушливої погоди часто доводиться бачити, як люди почали спалювати суху траву та листя, гілки дерев та інше сміття на присадибних ділянках, городах або дачах. Але при цьому не дотримуються вимог пожежної безпеки, багато хто забуває і не гадає, що від такої безпечності може виникнути пожежа.
Також будьте обережними з вогнем, перебуваючи у лісопаркових зонах, адже за умов сухої погоди навіть від кинутого не погашеного недопалка або сірника може статися пожежа.
Через ці причини і не перестають замовкати телефони в пожежних частинах, на які цілодобово надходять повідомлення про все нові й нові пожежі.

А щоб запобігти пожежам, необхідно запам’ятати, що розводити вогнище дозволяється лише в безвітряну погоду під постійним наглядом і на відстані не менше 15 м від будівель та споруд. Перебуваючи в лісопаркових зонах, треба вибрати безпечне місце для розведення вогнища та обкопати його. Не слід кидати непогашені недопалки, сірники. Збираючись додому, не забувайте ретельно залити вогонь водою, закидати піском або землею. Також пам’ятайте: зловживання алкоголем значно притупляє відчуття небезпеки.
Тож, якщо ми будемо уважнішими і обережнішими та завжди виконуватимемо правила пожежної безпеки, то захистимо себе й природу від втрат.


Горностаївський РС ГУДСНС

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пролежала в землі 78 років

Цієї середи під час обходу Вербової балки майстер лісу Горностаївського лісництва В. Цвік помітив незвичний …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *