You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Новокаховські податківці навчають підприємців складати нову об’єднану звітність

Новокаховські податківці навчають підприємців складати нову об’єднану звітність

Другий місяць поспіль спеціалісти Центру обслуговування платників Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі проводять практикуми щодо подання нової об’єднаної звітності з податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску.

Під час заходів податківці знайомлять підприємців з особливостями заповнення  податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) та додатків до нього. Аби бізнесмени мали змогу своєчасно сформувати та подати об’єднану звітність, фахівці податкового відомства за місяць провели понад 20 таких тренінгів, участь у яких взяли 137 осіб. 

Нагадаємо: наказом Міністерства фінансів України від 15.12.2020 № 773 внесено зміни до власного наказу від 13.01.2015 №4 щодо форми податкового розрахунку за формою № 1-ДФ та порядку його заповнення. Розрахунок подається окремо за кожний квартал (податковий період) з розбивкою по місяцях звітного кварталу протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу. Перший раз його потрібно було подати за І квартал поточного року не пізніше 11 травня 2021 року.

Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС України – дізнавайтесь податкові новини першими! 

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

 

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Бюджет Горностаївської громади поповнився майже на 20 мільйонів гривень

Упродовж січня – травня 2021 року місцевий бюджет Горностаївської об’єднаної територіальної громади отримав 19,5 млн гривень податків …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *