You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Новий керівник Горностаївського ККП про непрості будні комунальників

Новий керівник Горностаївського ККП про непрості будні комунальників

Останнім часом в соцмережі з’явилося дуже багато нарікань з приводу того, що в Горностаївці немає води. На сторінці «ККП Горностаївка» у Фейсбуці за останні три місяці час від часу мелькають лише поодинокі повідомлення, що водомережа селища від’єднана від постачання. А в коментарях, ніби «голос волаючого в пустелі»: «Коли буде вода? Включіть воду! Повідомте – коли буде вода?!»

Звісно, горностаївці, народ допитливий – їм усе цікаво. Та наразі найбільше хвилює питання життєзабезпечення – коли в їхніх оселях буде вода. Бо, здається, такого давно не було, щоб так часто (а то й по 10 днів) Горностаївка була без води. Чому так? Що стало причиною відсутності води в селищі та що для цього робиться – дізнавалися «Сільські новини» у розмові з новим керівником комунального підприємства Олександром Безруднім. Окрім цього, говорили про непрості будні комунальників, бачення проблем і планів розвитку комунального підприємства селища.
Нагадаємо, що у серпні нинішнього року об’єднали два комунальні підприємства Горностаївської селищної ради – комбінат комунальних підприємств та «Ремонтник». Директором (за конкурсом) призначили Олександра Безруднього, який до цього очолював підприємство «Ремонтник».
Скажемо відразу: на контакт із журналістами посадовець погодився охоче, без жодних відмовок. І перше враження – це знання роботи та проблеми житлово-комунальної сфери, розуміння їх важливості. На запитання, як все-таки зважився очолити збиткове підприємство, відповів, що справа не нова, адже має достатній досвід керівника, навчився співпрацювати і взаємодіяти з людьми та розв’язувати проблеми. Говорить, робота відповідальна, тож намагається швидко освоїтися.
Займатися забезпеченням необхідних для життя людей послуг – насправді непроста ноша відповідальності. І директор це розуміє.
Так, проблема з водопостачанням у Горностаївці останнім часом стала особливо гострою, – погодився Олександр Безрудній. – Ми розуміємо людей, які обурюються, що час від часу відключається подача води, пояснюємо, що це відбувається через пориви труб водомережі. І на це є свої причини. Насамперед, слід зазначити, що система водопостачання селища має 67-літню історію. Це 80 кілометрів труб різного діаметру, більшість із яких експлуатується 59 років, що перевищує нормативний термін у три рази. Тож більшість з них перебувають в аварійному стані.
За інформацією директора ККП, для забезпечення потреб населення питною водою комбінат комунальних підприємств має на балансі 17 артезіанських свердловин, з яких працює 11 (решта законсервовані через відсутність горизонту води), 6 водонапірних башт, 22 пожежних гідранта. На цей час у ККП 2 174 абоненти і обслуговується понад 5 тисяч мешканців селища Горностаївки та села Зелений Під.
– Аби забезпечити мешканців водою, свердловин вистачає, – пояснює новий очільник комунального підприємства. – Але, повторюю, часті пориви не дають можливості цього зробити. Ми сьогодні тільки те й робимо, що усуваємо пориви. Та ми розуміємо, що людям потрібні не пояснення, а вода. Втім, проблем накопичилося багато, а вирішити все в один момент неможливо. А іноді з різних причин не все вдається зробити так, як хочеться. Для заміни труб потрібні великі кошти, яких немає ні у підприємства, ні у громади. Тож нині працюємо над тим, аби зменшити кількість поривів у водомережі. На цей час, за пропозицією селищного голови Дмитра Ляхна та підтримки депутатів, виділено 10 тисяч гривень на встановлення сигналізації, інтернету та відеоспостереження на першому водозаборі. Плануємо обладнати всі артезіанські свердловини автоматичними датчиками тиску води, що зменшить аварійність мережі, та перевести насосні станції на автоматичний режим. Придбати датчики тиску нам допомагає благодійний фонд Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» – закупку їх уже оплатили. Всі ці заходи дадуть можливість скоротити затрати на утримання водомережі та контролювати тиск води.
Як відомо, кошти, які мешканці сплачують за житлово-комунальні послуги – це джерело для функціонування підприємства. Є громадяни, які вчасно оплачують рахунки за надані комунальні послуги, є багато й таких, які не повністю сплачують або взагалі не платять. Мешканці селища заборгували підприємству 181,6 тисяч гривень. Підвищилася ціна на електроенергію з 70 копійк до 4 гривень, відмінили «нічний» тариф, тому збільшилися витрати на електроенергію і комунальне підприємство має заборгованість 231,1 тисяч гривень.
Зрозуміло, до проблеми боржників потрібно підходити диференційовано – є люди, які не в змозі платити, бо опинились в скрутному становищі, а є злісні неплатники. Тому кожен випадок розглядається індивідуально – як пояснюють комунальники, спілкуючись із боржниками, з’ясовують причини несплати за компослуги, проводиться реструктуризація боргу, складаються графіки погашення заборгованості. На злісних неплатників подають до суду.
– Критерієм будь-якого комерційного підприємства є прибуток, отриманий від надання послуг, – розповідає Олександр Безрудній. – За попередніми підрахунками, жодна з галузей комунального підприємства – водопостачання, водовідведення, вивезення твердих та рідких відходів – не є прибутковими. Селищна рада намагається, по можливості бюджету, допомогти оплатити борги за електроенергію. Ми теж намагаємося більше надати послуг, щоб заробити. З початку моєї роботи керівником, ми налаштували співпрацю з сільгоспвиробниками, залучаючи всі транспортні засоби підприємства до роботи. Так, автомобіль МАЗ працював на транспортуванні продукції, що додало до бюджету підприємства 63 тисячі гривень, а завдяки грейдеруванню дорожнього покриття вулиць населеного пункту було освоєно 129 тисяч гривень.
Справді, об’єднавшись з КП «Ремонтник», Горностаївський комбінат комунальних підприємств має достатньо нової техніки, щоб надавати різні послуги і на цьому заробляти кошти до свого бюджету. За сприяння районої та селищної рад за три роки, за кошти субвенції та місцевого бюджету, придбали для ККП декілька одиниць нової техніки – МАЗ, екскаватор, трактор, навантажувач на базі МТЗ82, а для «Ремонтника» спецобладнання, що використовується для здійснення дорожніх робіт.


– У нас є спеціальна техніка, яка може забезпечити ремонт доріг, є досвід роботи з облаштування асфальтового покриття, з грейдерування ґрунтових та щебеневих доріг, – ділиться планами керівник комунального підприємства. – Та, як кажуть, була б робота… Ми готові співпрацювати з різними підприємствами. Практика така вже є, і я дякую керівникам підприємств та фермерських господарств Василю Зику, Віталію Пишному, Володимиру Ягусевичу, Володимиру Фесині, Юрію Сєргєєву та Юрію Васильєву, які погодилися співпрацювати з комунальним підприємством та надали нам фронт робіт і можливість заробити кошти. Пропонуємо й далі співпрацювати, зокрема, об’єднати наші можливості та участь сільгоспвиробників у ремонті та грейдеруванні доріг між населеними пунктами громади. А прибуток від виконання робіт можна було б спрямувати на реконструкцію водомереж громади.


Та старі водомережі – це не єдина проблема у селищі. Не секрет, що система каналізації також потребує серйозного втручання. Адже стічні води потрапляють у Каховське водосховище, через що підприємство має проблеми з екологічною службою за забруднення навколишнього середовища. Олександр Безрудній пропонує господарським способом відремонтувати недіючий резервуар стічних вод та орендувати асенізатор, аби щоденно відкачувати та вивозити нечистоти.
Сміття – то окрема тема. Зі сміттям боряться постійно. Щороку організовують толоки та масові прибирання… Але, на превеликий жаль, ті, хто смітить, на суботники і на толоки не ходять. Угоди на вивезення сміття більшість мешканців укладати не хочуть. Викидають сміття, де заманеться.

Сміття біля алеї на вул. Українській

Комунальники мають забезпечити комфортні умови для життєдіяльності громадян. Але вони люди непублічні. Їхня діяльність не надто афішується, а подекуди їхня робота залишається непоміченою. Втім, їх постійно кличуть на допомогу, коли треба прибрати сміття, припинилась подача води, потрібно вивезти нечистоти. І нікого не цікавить, яку заробітну плату отримують робітники, які щодня виконують непросту, іноді навіть брудну роботу для нашої громади.


Після об’єднання двох підприємств, залишилося 20 працівників, а в недалекому минулому тут їх було втричі більше, – сказав Олександр Безрудній. – Зрозуміло, що навантаження велике при відносно низьких заробітках. Тому дуже важко утримати працівників на збитковому підприємстві. Відтак, на все маємо заробити кошти. І, я вже говорив, намагаємося це робити. На останній сесії селищної ради я інформував про стан справ на підприємстві. Депутати з розумінням сприйняли мої пропозиції, тож сподіваюся з підтримкою селищної ради та керівників-виробничників нам вдасться покращити ситуацію в комунальному господарстві та, якщо не повністю, то хоча б частково задовольнити потреби мешканців селища і водозабезпеченням, і наведенням порядку з вивезення сміття.
Спілкувалася Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Перша в Україні ділянка люфи на Херсонщині відразу стала «рекордсменкою»

До Національного реєстру рекордів внесли першу в Україні спеціалізовану ділянку з вирощування люфи — «рослинної …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *