You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / НЕ ЗАБУВАЙТЕ МРІЯТИ ЩОДНЯ…

НЕ ЗАБУВАЙТЕ МРІЯТИ ЩОДНЯ…

Я щаслива, що здійснилась давня мрія. Може для когось здасться, що вона банальна. Справа в тім, що як керівник дошкільного закладу давно мріяла про встановлення на ігровому майданчику старшої групи нашого «Сонечка» дитячого будиночку–хатинки. Хоч тіньових навісів маємо аж два, але ж хатка для малят – це загадкове і чарівне місце для гри. А гра для дітей є основним видом діяльності.
Мене завжди надихає вислів Василя Сухомлинського: «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості». Ось усі зусилля ми з колективом і направляємо у цьому руслі.
Хочеться чимось новеньким здивувати малюків. Наприклад, стара дерев’яна пісочниця вийшла з ладу, але коштів на нову немає от і стала в нагоді велика шина, яка буде дитячим кораблем мрій.
Настав час і для здійснення мрії – зробити будиночок для малят. Працювала ціла команда «чарівників». Усе розпочалось із паллетів (піддонів), які надав Юрій Ткаліч. До дитячого садка їх привіз Сергій Товт, який із Петром Зубовим змайстрували основу нашої хатинки.

Опубліковано Ольгою Ткаліч Понеділок, 27 липня 2020 р.

Відгукнулись доброзичливо та продовжили «чаклувати-майструвати», не дивлячись на спеку, від п’ятнадцятої до двадцятої години (без перерви) Леонід Доценко та Іван Олійник. Ці татусі наших вихованців уже старшої групи Ані Доценко та Нікіти Олійника завжди готові надати будь-яку допомогу, за що їм дуже вдячна. Матусі – Неля і Катя – також приєднались до майстрування: привезли пластик для даху, подавали інструменти та підбадьорювали татусів.
Оздоблення будиночок отримав від персоналу нашого «Сонечка»: Любов Кодратьєва, Людмила Жужа, Ірина Чумак, Людмила Зубова, Наталія Суменко, Ольга Ткаліч.


Висловлюю щиру вдячність усій команді, хто брав участь у будівництві будиночку. Тепер він стоїть і чекає з нетерпінням на маленьких мешканців.

А всім я лиш бажаю – мрійте!..
Мрії здійснюються!

Ольга ТКАЛІЧ, директорка Великоблаговіщенського ясел-садка «Сонечко»

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Бюджет Горностаївської громади поповнився майже на 20 мільйонів гривень

Упродовж січня – травня 2021 року місцевий бюджет Горностаївської об’єднаної територіальної громади отримав 19,5 млн гривень податків …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *