You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / На Горностаївщині триває роз’яснювальна робота з аграріями

На Горностаївщині триває роз’яснювальна робота з аграріями

На Горностаївщині триває роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання аграрного сектору, яка проходить у рамках цьогорічної операції «Урожай».

Так, нещодавно спеціалісти Горностаївської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі здійснили виїзд до с. Великої Благовіщенки Горностаївської територіальної громади. Протягом дня вони проінспектувати земельні ділянки цієї місцевості, які на момент візиту були засіяні сільськогосподарськими культурами.
На двосторонній діалог був запрошений мешканець села, який обробляв земельну ділянку площею 10 га без державної реєстрації як суб’єкта господарювання. До того ж, під час заходу інспектори з’ясували, що зібрати свій цьогорічний врожай (пшеницю) він уже також встиг.
На зустріч «досвідчений» псевдопідприємець не з’явився, вирішивши таким чином уникнути відповідальності. Однак це не допомогло йому оминути штрафів. Фахівці податкового відомства все ж склали протокол за ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, який направили йому поштою.
Варто нагадати: ст. 164 КУпАП передбачено накладання штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 17 000 грн до 34 000 грн) з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини й грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

 

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Перша в Україні ділянка люфи на Херсонщині відразу стала «рекордсменкою»

До Національного реєстру рекордів внесли першу в Україні спеціалізовану ділянку з вирощування люфи — «рослинної …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *