You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / На Горностаївщині лише 10 відсотків вакциновано

На Горностаївщині лише 10 відсотків вакциновано

За інформацією Горностаївського Центру ПМСД, за станом на 20.07.2021 року, в Горностаївському районі (колишньому) щеплено від COVID-19: – 1-ша вакцинація – 1 071 особа, 2-га вакцинація – 597 осіб. Зокрема: у Горностаївській ТГ: 1-ша – 893 особи, 2-га вакцинація – 577 осіб; у Костянтинівській ТГ: 1-ша – 178 осіб, 2-га – 20 осіб.
Працює два пункти щеплень – щоденно. Створено одну мобільну бригаду.
У наявності вакцина: «Короновак», «Модерна», «Пфайзер», «Астразенека» – на 2-гу дозу. Усі вакцини безпечні, сертифіковані. Вакцинація безкоштовна. Запис на вакцинацію за телефонами сімейних лікарів та Центру ПМСД.
План охоплення вакцинацією: в Горностаївській ТГ – 8 454 особи, в Костянтинівській ТГ – 2 216 осіб. Як бачимо, лише 10 % мешканців вакциновано до плану першою дозою (зокрема в Костянтинівській – 8 %) , а другою – 5,6 %.
Слід нагадати, що ВООЗ уже заявила про збільшення випадків захворювання на ковід в усьому світі й пов’язує це з поширенням штаму «Дельта», який значно легше передається, ніж інші штами. Збільшується кількість хворих і в Україні. Тож не виключають можливість впровадження нового локдауну.
Учені все ще збирають дані, чи штам «Дельта» є більш смертельним за інші варіанти COVID-19. Однак, аналізуючи ситуацію з поширенням «Дельти» у Великій Британії, можна стверджувати, що рівень госпіталізацій та смертності може зрости з-посеред не вакцинованих громадян.
Тож вкотре нагадуємо, що вакцинація – це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби. І не забувайте дотримуватися дистанції, носити маску та мити руки!

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Змінили механізм держпідтримки для аграріїв

Раніше величезні дотації отримували саме агрохолдинги. Сьогодні 4,5 млрд грн ми вкладаємо в підтримку малих …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *