You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Набори постільної білизни подарували Великоблаговіщенському дитсадку ТОВ «Агротехнології»

Набори постільної білизни подарували Великоблаговіщенському дитсадку ТОВ «Агротехнології»

Початок 2022 року став для Великоблаговіщенського дошкільного закладу періодом приємних подій. Старостат та благодійники подбали про придбання 55 комплектів постільної білизни

Про це повідомила керівниця дитсадка «Сонечко» Ольга Ткаліч:
«На прохання старости нашої Великоблаговіщенської громади Людмили Вікторівни Павлюченкової директор ТОВ «Агротехнології» Юлія Миколаївна Куліш надала нашому садочку благодійну допомогу на придбання 55 комплектів постільної білизни. Такий подарунок для дитсадка дуже доречний. Приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за дітей і підтримують. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація.
Від себе особисто,від імені вихованців, батьків та персоналу висловлюємо щиру вдячність за цю безкорисну допомогу нашій громаді. Ваша допомога – це неоціненний внесок та підтримка нашого садочка. Приємно усвідомлювати, що є в нашому житті такі люди.
Шановна Юліє Миколаївно! Прийміть від щирого серця глибоку подяку за прекрасний подарунок. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Нехай наша і дитяча радість від сьогоднішньої події допоможе вам у ваших добрих справах!»

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *