You cannot copy content of this page
На головну / ГРОМАДА / Муніципальний чат-бот СВОЇ у Костянтинівській громаді

Муніципальний чат-бот СВОЇ у Костянтинівській громаді

У Костянтинівській громаді запрацював муніципальний чат-бот СВОЇ — тож тепер взаємодія громадян та Костянтинівської громади стане простішою та швидшою. Про це йдеться на сайті сільської ради.
Завдяки чат-боту СВОЇ громадяни можуть спілкуватися з місцевою владою та впливати на її рішення, отримувати консультації щодо державних сервісів і дізнаватися новини своєї громади через смартфон.
Про що можна дізнатись у чат-боті? Чат-бот є надійним помічником мешканців громади, бо містить важливу інформацію про адміністративні послуги, місцеві заклади та служби. Завдяки чат-боту можна дізнатися адресу чи графік роботи ЦНАП, написати елект-ронне звернення, оцінити роботу комунальних установ і підписати петицію до місцевої влади тощо.
Як скористатись чат-ботом СВОЇ? https://toolkit.in.ua/chatbot Користування чат-ботом досить легке: власники смартфонів можуть перейти за посиланням у Viber і Telegram та вибрати необхідний блок. Усього їх 3: Послуги, Я + Влада і Моє місто.
У блоці Послуги міститься інформація про ЦНАП, адміністративні послуги, у тому числі електронні.
Блок «Я+Влада» дозволяє написати електронне звернення, відгук, проголосувати за петицію до місцевої влади чи підтримати проєкт громадського бюджету.
Блок «Моє місто» є довідником інформації про місцеві установи та служби, останні новини та події у Костянтинівській громаді.
Запуск муніципального чат-боту СВОЇ реалізується Костянтинівською сільською радою за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації та фінансується урядом Швейцарії.

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *