You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Молодь – за чисте довкілля!

Молодь – за чисте довкілля!

Артем Василенко та Дмитро Гугайло (зліва праворуч)

28 червня були на пляжі. Перед відпочинком прибрали частину прибережжя, бо під час негоди напередодні хвилями повимивало багато непотребу та скла. З-поміж усього найнебезпечніші – шприци та скелети тварин, об які можна поранитися. Складали окремо сміття та скло (його ми відвеземо на склобій). Чому не викинули скло до сміття? Для виготовлення нового скловиробу використовується 92 % склобою та лише 8 % природних ресурсів (піску, вапняку й соди). Але це за кордоном так – не у нас.
На жаль, ми як нація не спроможні здати достатньої кількості вторсировини (скла), тому змушені використовувати переважно природні ресурси.
Це щодо прикрого.
З доброго, навіть із дуже доброго, є те, що до нас долучилися й відпочивальники. Як приємно: молоде покоління вже знає, що сміття потрібно складати окремо!
Того дня на пляжі нам допомагали двоє хлопців – Артем Василенко та Дмитро Гугайло. І не лише допомагали: щойно прийшовши на пляж, ми побачили впорядковану ними невеличку купку скла. Тож щиро вдячні батькам за таке гарне виховання дітей!


Ніна ЛИТВИНЕНКО

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

На черговій сесії селищної ради депутати ухвалили необхідні для розвитку громади рішення

Того тижня відбулася ІХ сесія селищної ради ІХ скликання під головуванням голови Горностаївської територіальної громади …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *