You cannot copy content of this page
На головну / ЛЮДИ / Материнське щастя Валентини Наливайко

Материнське щастя Валентини Наливайко

Справжній героїзм жінки у самовідданості, в тому, що все краще вона віддає дітям – тоді вони виростають людьми, якими пишається світ і найрідніша їхня ненька. Кожна з матерів-героїнь, які проживають у наших селах – це відомі та шановані люди у своїй громаді. І їхні вже дорослі успішні діти будують власні родини, так схожі на материнські та мають добру славу в трудових колективах. Добрі традиції та любов передаються у цих родинах дітям і онукам

Валентина Наливайко (у дівоцтві Балишева) народилася 1972 року в Молодові – селі Глине Григоріо-польського району. Та склалося так, що 1989 року сімнадцятирічною дівчиною переїхала на Херсонщину в пошуках роботи. Тут поєднала свою долю з Володимиром Наливайком. І донині проживає в селі Велика Благовіщенка.
Роботи не боялася – свого часу працювала в колгоспі «Таврія» свинаркою, помічником кухаря їдальні, соціальним робітником. Наразі займається особистим підсобним господарством, бо в селі роботи немає. Тримали й по 5 корів, щоб забезпечити сім’ю.


Та найбільш відповідальна її робота – це мама. Адже Валентина Володимирівна народила та виховала разом зі своїм чоловіком п’ятьох дітей. Говорить, щоразу, коли в сім’ї народжувалося немовля, сприймали його як подарунок небес. Люблять всіх однаково, незалежно від їхніх характерів, уподобань, можливостей.


Старалися виховувати так, щоб вони виросли хорошими людьми. У сім’ї Наливайків діти навчені чесності, порядності, відповідальності та працьовитості. Є з кого й приклад брати, адже для батьків високе почуття відповідальності, безкорисливість – то головне правило.
Валентину Володимирівну поважають у нас в селі – вона має привітний характер, з повагою ставиться до односельців, приймає активну участь в житті громади, – характеризує матір-героїню староста Великоблаговіщенського округу Людмила Павлюченкова. – У неї високе почуття відповідальності. Своєю чесною та порядною поведінкою подає приклад іншим. Безкорислива, за будь яких обставин порядна і чесна. Подружжя дуже працьовите, в сім’ї панує лад та спокій, з сусідами підтримуються доб-розичливі стосунки.

Керівники Каховського району вручають відзнаку «Мати-героїня»

Три доньки та два сини – гордість родини Наливайків. З кожним роком діти дорослішали: четверо вже вилетіли з батьківської оселі – дві доньки мають вищу освіту і працюють, двоє – здобувають спеціальності. А найменшенький Артем завжди поряд з мамою – ще навчається у третьому класі, але вже подає гарну надію батькам.
Перша донька Ольга, яка з’явилася на світ 1990 року, закінчила вищий навчальний заклад «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури», здобула кваліфікацію спеціаліста з менеджменту і адміністрування. Наразі у Львові – фізична особа-підприємець, власниця компанії «Your Team Pro», працює в галузі PR та реклами.
Вікторія 2017 року закінчила Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара та отримала кваліфікацію бакалавр у напрямку підготовки «Психологія». Проживає в місті Києві, працює в ФОП «Проданов Ю. В.» адміністратором у закладі громадського харчування. Відповідальна, має високі організаторські здібності, рішуча, цілеспрямована, користується авторитетом у колективі.
Третя донька Альона на даний час студентка 4 курсу Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка (профіль «Джаз та популярна музика: спів»). Одна з найкращих талановитих студенток, приймала участь у численних міжнародних конкурсах та фестивалях. Нею особливо пишається батько, адже щоб розкрити талант доньки возив її 5 років у Горностаївку на заняття з вокалу до Любові Хоменко.
Син Андрій також студент 3 курсу Національного університету «Львівська політехніка» (Інститут прикладної математики та фундаментальних наук). Сумлінний та дисциплінований на критику реагує правильно, труднощів у навчанні не відчуває.
Про своїх дітей Валентина може розповідати годинами, адже кожне дитя – дороге для неї: як кажуть у народі, котрого пальчика не вріж, однаково болить. Зізнається, що для щастя небагато треба. І вимірюється воно не державною винагородою, почесним званням, а добрими, ніжними словами від дітей. Щоб з роками вони не віддалялися і пам’ятали, що материнське серце завжди за ними болить.
Любов РУДЯ

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Пільгове розмитнення авто: допомога волонтерам чи спекулянтам?

Із початком повномасштабною війни Росії проти України депутати спростили ввезення товарів з-за кордону, зокрема скасували …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *