You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Маринцям пощастило, що є соціальні партнери

Маринцям пощастило, що є соціальні партнери

Не хотілося б з цього починати, втім, відразу зазначу, що якось у суспільстві стали забувати про аграріїв та їхнє свято. Однак, для сільського мешканця День працівників сільського господарства – це найважливіше свято року. Адже воно стосується майже кожного, хто живе в селі – від молодого працівника до пенсіонера, бо їхнє життя пов’язано з нелегкою працею хлібороба й тваринника.
Мешканцям Маринського старостинського округу пощастило, що в селі є надійні соціальні партнери – сільгоспвиробники. Недарма ж кажуть, що люди, які працюють на землі та живуть в тій же місцевості, будуть завжди дбати про добробут цього населеного пункту.
Працюючи заради розвитку сільського господарства та своїх власних потреб, аграрії не лише щороку мають гарні врожаї, а й все більше долучаються до соціальної підтримки нашого села, де мають у власності землю чи орендують її. І це дає змогу підтримувати соціальну інфраструктуру. Хотілося б сьогодні назвати всіх одноосібників, фермерів, підприємців, хто працює на землях Маринського старостинського округу, але тоді треба було б перелічити всіх мешканців села. Адже маринці завжди були і є гарними господарниками не лише для своєї родини, а й для свого села, ніколи не були байдужими до чужих проблем.
Допомога буває різною. Долучалися сільгоспвиробники до збору благодійних коштів на утримання центральної лікарні. Щороку, за необхідності, виділяють техніку для проведення робіт із благоустрою сіл Маринське та Вільне. Багато чого було зроблено нинішнього року за їхньої матеріальної підтримки. Мешканці села тішаться побудованим дитячим майданчиком, до розширення можливостей якого долучилися сільгоспвиробники. Так, фермерське господарство «Артем» (керівниця Наталія Сергєєва) придбало метал, деревину та інші матеріали для облаштування дитячого майданчика, зокрема 70 метрів огорожі, турника, пісочниці, столика та лавок. А фермерське господарство «Каращук» (керівниця Світлана Каращук) закупило якісну фарбу для фарбування огорожі й елементів дитячого майданчика та допомогли будівельними матеріалами на ремонт медпункту.
Загалом, ніхто з мешканців села не відмовляє в допомозі як матеріальній, так і фізичній. І коли щось спільно роб-лять та чогось раптом не вистачає – приносять з дому, купують, аби тільки довести справу до кінця.
На підтримку господарників можна розраховувати і з організацією культ-масових заходів, святкування Дня села тощо. І можна сказати, що сільгоспвиробники беруть участь у всіх сферах життя нашого села і намагаються робити все, аби людям жилося краще. Тож ми низько вклоняємося всім аграріям за їхню працю та благодійність, і дякуємо за добрі справи.
Говорять, сила у єднанні. І це не просто слова. Ця народна мудрість перевірена віками і часто підтверджується нашими сільгоспвиробниками: багато на що здатна людина, коли є підтримка однодумців, які допомагають досягти задуманого.
Наталя ЩЕРБИНА, староста Маринського старостинського округу

Про Горностаївка INFO

Перевірте також

Перша в Україні ділянка люфи на Херсонщині відразу стала «рекордсменкою»

До Національного реєстру рекордів внесли першу в Україні спеціалізовану ділянку з вирощування люфи — «рослинної …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *